Санітра: Я готовий відпрацювати до 2026 року у збірній Україні

Спеціаліст із Словаччини продовжує співпрацю з українською збірної. Юрай Санітра на відміну від Уроша Велепця не покинув команду у складний момент, коли в Україні відбувається війна.

Читайте також Чоловіча збірна України з біатлону готується до нового сезону у німецькому Обергофі

Санітра запевнив, що готовий працювати з чоловічою збірною до 2026 року, а тобто до Олімпіади. Головне, щоб здоров'я дозволило це зробили Юраю. У словака є така мета на майбутнє.

Якщо зі здоров'ям усе буде гаразд, то ясно, що я готовий відпрацювати до 2026 року у збірній Україні, бо маю таку мету. В Антгольці на чемпіонаті світу-1995 я розпочинав свою тренерську кар'єру як тренер жіночої словацької команди. І там же хочу закінчити свою тренерську кар'єру вже на Олімпійських іграх-2026,
– заявив Санітра.

61-річний наставник працює з українською командою з 2016-го. Раніше очолював одразу дві збірні, але згодом знову почав тренувати лише чоловіків.

Наразі чоловіча збірна на чолі з Санітрою готується до нового сезону у німецькому Обергофі. Разом із ними тренується біатлоністка Дар'я Блашко. Спільне фото з українцями спільне фото зробив німецький біатлоніст Ерік Лессер.