Тренування на рівні чоловіків

Колишня білоруська біатлоністка, яка втікала з-під обстрілів, повертається до роботи під керівництвом Юрая Санітри. Дар'я Блашко готуватиметься до біатлонного сезону разом із чоловічою командою України. Про це повідомив тренер жіночої збірної Олександр Кравченко.

Цікаво дізнатись Дослухалися до порад Бйорндалена: новий біатлонний сезон зазнає багатьох змін

Блашко пропустила тренувальний збір у Сянках, що у Львівській області. Адже Дар'я разом із лідеркою команди Юлею Джимою індивідуально тренувались у Словенії.

Це вже не вперше Дар'ї доводиться працювати під сильною рукою спеціаліста зі Словаччини, який не покинув чоловічу команду у складній ситуації. На відміну від Уроша Велепця, який змінив жіночу збірну України на роботу у німецькій команді.

Блашко тренувалась під керівництвом Санітри у сезоні, коли Юрай очолював одразу дві збірні – чоловічу та жіночу.

  • Отже, Кравченко готуватиме лише п'ятьох біатлоністок – Ірину Петренко, Анастасію Меркушину, Анну Кривонос, Юлію Джиму, Олену Білосюк, які потрапили у список команди "А".
  • Олімпійська чемпіонка у Сочі Валентина Семеренко увійшла у команду "В". А от її сестра Віта Семеренко наразі не визначилась зі своїм майбутнім у біатлоні.

Відзначимо, що Дар'я Блашко є ледь не єдиною натуралізованою біатлоністкою нашої збірної, яка відкрито засудила агресію Росії. Також це зробила колишня росіянка Ольга Абрамова, але вона потрапила у список виключених із української команди біатлоністок.