У понеділок, 17 червня, на Євро-2024 починає свої виступи збірна України. Команда Сергія Реброва у першому турі групи Е протистоятиме збірній Румунії., пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Стартовий бій Реброва

Збірна України змогла потрапити на Євро лише через стикові матчі, де здолала боснійців та ісландців (обидва матчі з рахунком 2:1). Втім кваліфікаційна група видалась для нашої команди важкою.

Англія була явним фаворитом, а Італія обійшла Україну лише за особистими зустрічами. Сергій Ребров зміг взяти на Євро всіх найсильніших українських футболістів. Проте перед стартом турніру травму отримав Віталій Миколенко.

Захисник Евертона може пропустити стартові зустрічі на Євро. Тим не менше, це не заважає Україні бути фаворитом у боротьбі за друге місце групи Е. А ось румуни є аутсайдерами квартету.

Команда Йорданеску впевнено виграли неважку кваліфікаційну групу зі швейцарцями та ізраїльтянами. При цьому наші сусіди не програли жодного матчу. Проте на самому Євро шанси команди на вихід у плей-оф примарні.

Румунія у кадровому плані є ледь не найслабшою збірною чемпіонату. Єдиною топ-зіркою команди є захисник Тоттенхема Раду Дрегушин. Інші ж представляють набагато більш скромні клуби та чемпіонати. На щастя для Йорданеску, збірна підійшла до гри з Україною без втрат.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Румунія – Україна користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 16:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Також пряма трансляція Євро-2024 буде доступною на регіональних каналах Суспільного. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Румунія – Україна. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

РУМУНІЯ – УКРАЇНА 3:0

Голи: Станчу, 29, Р. Марін, 53, Дрегуш, 58.

РУМУНІЯ: Ніце – Раціу, Дрегушин, Бурча, Банку – Р. Марін, М. Марін – Ман, Станчу, Коман – Дрегуш.

УКРАЇНА: Лунін – Конопля, Забарний, Матвієнко, Зінченко – Степаненко, Судаков, Шапаренко – Циганков, Довбик, Мудрик.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Україна ганебно починає свій шлях на Євро-2024, програвши 0:3 румунам. Тепер команді Реброва треба брати щонайменше 4 очки в іграх проти Словаччини та Бельгії. На виправлення ситуації – чотири дні.

90+3 хвилина

Ніце рятує Румунію після удару Мудрика.

90+2 хвилина

Поперечина! Яремчук потужним ударом послав м'яч у каркас.

90 хвилин

Чотири хвилини додав суддя.

89 хвилина

Невдалі кутові від Маліновського та Мудрика. Нічого не виходить у "синьо-жовтих".

87 хвилина

Станчу поступився місцем на полі Раковіцану.

85 хвилина

Небезпечний удар Мудрика, м'яч пройшов над поперечиною.

83 хвилина

Маліновський вийшов замість Судакова.

81 хвилина

Ніце рятує Румунію після удару головою від Яремчука.

80 хвилина

Разван Марін отримав жовту картку за грубий фол.

79 хвилина

Ніце впорався із дальнім ударом Судакова.

77 хвилина

У румунів Рус та Пушкаш замінили Дрегуша та М. Маріна.

75 хвилина

Мудрик та Ярмоленко спробували подачами знайти у майданчику Довбика, але захист Румунії зіграв на висоті.

73 хвилина

Тимчик замінив Коноплю.

71 хвилина

Удар Судакова вище воріт.

69 хвилина

Жовта картка для Коноплі за грубий підкат.

67 хвилина

Ярмоленко зіграв на добиванні, але пробив вище воріт.

65 хвилина

Невдала подача Мудрика. М'яч вибили захисники.

64 хвилина

Оновив тренер і атаку. Циганков та Шапаренко залишили поле, замість них з'явились Ярмоленко та Яремчук.

63 хвилина

Перша заміна від Реброва. Бражко замість Степаненка.

62 хвилина

Заміни у Румунії. Хаджи та Міхайла вийшли замість Мана та Комана.

58 хвилина

ГОЛ. Пропускаємо третій. Після кутового Ман прострілив на Дрегуша, який забивав вже у порожні ворота. Повне фіаско, 3:0

Відео голу:

57 хвилина

Лунін рятує ворота після потужного удару в дев'ятку.

56 хвилина

Невдала подача від Матвієнка

53 хвилина

ГОЛ. Румунія подвоїла рахунок в контратаці. Развану Маріну вдався точний дальній удар здаля. Лунін не встиг зреагувати, 2:0.

Відео голу:

52 хвилина

Мудрик на дриблінгу увірвався у майданчик румунів, але його удар заблокували захисники суперника.

50 хвилина

Неточний дальній удар від Судакова.

49 хвилина

Мудрик прорвався по флангу, але неточно подав у центр.

Початок другого тайму

Гра поновлена, команди знову на полі. Поки без замін.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перша половина завершена. Україна мінімально програє та поки не може створити справжню гостроту біля воріт румунів. Чекаємо на другий тайм!

45 хвилина

Суддя додав дві хвилини.

43 хвилина

Мудрик виводив Довбика "на побачення" з кіпером, але Артема корпусом заблокував захисник.

40 хвилина

Станчу ледь не оформив "чистий лист". Хавбек прямим ударом з кутового влучив у поперечину.

39 хвилина

Ман зряче пробивав, але рикошет від Матвієнка не дозволив м'ячу полетіти у ворота.

37 хвилина

Мудрик потужно прострілив у центр, але лише влучив у Степаненка.

35 хвилина

Румунія контролює м'яч та не дає Україні шансів вийти в атаку.

33 хвилина

Станчу подавав зі стандарту, але захист України спрацював відмінно.

29 хвилина

ГОЛ. Пропускає Україна в середині першого тайму. Лунін помилився при вибиванні. Ман відпасував на Станчу, який здаля красиво та точно пробив у дев'ятку воріт Луніна. 1:0

Відео голу:

28 хвилина

Невеличкий сумбур у нашому майданчику після кутового. Захисники встигли винести м'яч.

26 хвилина

Україна подала два кутових поспіль, але захист Румунії без проблем з ними впорався.

24 хвилина

Лунін забрав м'яч до рук після подачі Раціу з флангу.

21 хвилина

Дальній та неточний удар Довбика.

18 хвилина

Румунія відсунула гру від своїх воріт. Боротьба триває у центрі поля.

15 хвилина

Циганков втікав у чужий майданчик, але його простріл був перехоплений захисниками.

12 хвилина

Довбик був на ударній позиції, але забарився із ударом та подарував м'яч Румунії.

9 хвилина

Коман спробував свої сили дальнім ударом. Лунін забрав м'яч до рук.

8 хвилина

Дальній удар від Довбика заблокований.

7 хвилина

Подача Мудрика з флангу не знайшла адресата.

4 хвилина

Тепер же румуни виводили Станчу на рандеву із Луніним. Кіпер Реала був першим на м'ячі.

3 хвилина

Зінченко закидував на хід Довбику. Форвард Жирони не зміг зупинити м'яч.

1 хвилина

Мудрик обійшов кількох суперників перед майданчиком румунів. Але замість удару Михайло пасував на Шапаренка і був неточним.