У вівторок, 2 липня, на Євро-2024 відбудуться останні матчі 1/8 фіналу. Перший із них пройде у Мюнхені, де збірна Румунії поміряється силами із Нідерландами, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Жовті проти помаранчевих

Разом із грузинами Румунія стала однією з топ-несподіванок групової стадії. Підопічні Едварда Йорданеску виграли групу Е при скромному кадровому підборі гравців. Особливо румуни вразили у матчі проти України (3:0).

Непрограш Словаччині дозволив команді вийти у плей-оф з першого місця. Втім "триколорним" не сильно пощастило із суперником. Румуни зіграють із найсильнішою командою з третіх місць.

Нідерланди показали потужну гру в нападі у групі, проте загалом виступи команди Кумана не сильно вразили. Перемога над поляками була вирвана в кінці гри, а Францію та Австрію обіграти не вдалось.

Тим не менше, голандці – явні фаворити в 1/8 фіналу. "Помаранчеві" підходять до бою без кадрових втрат, тоді як Румунія не зможе розраховувати на основного лівого захисника Банку через дискваліфікацію.

Орієнтовні склади:

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Румунія – Нідерланди користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Румунія – Нідерланди. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

Відеоогляд матчу

Дивіться найцікавіші моменти зустрічі

Статистика матчу

Підсумкові статистичні цифри поєдинку.

Кінець матчу

Нідерланди виграють матч з рахунком 3:0 та виходять до чвертьфіналу.

90+3 хвилина

ГООООЛ! Мален ставить масну крапку в матчі. 3:0.

Відео

90 хвилина

Арбітр додав 4 хвилини до основного часу.

88 хвилина

Вболівальники збірної Нідерландів на трибунах вже світкують.

83 хвилина

ГОООЛ! Нідерланди подвоїли рахунок. Фланговий прохід Гакпо завершився пасом на Малена. Нападнику залишилося лише підставити ногу. 2:0 – Нідерланди впевнено ведуть в рахунку.

Відео

80 хвилина

Гакпо знову втрачає нагоду забити.

73 хвилина

Мікі ван де Вен (Нідерланди) опинився на ударній позиції після класної передачі. Однак удар вийшов дуже неточним.

68 хвилина

Депай небезпечно пробив зі штрафного. М'яч пролетів поруч зі стійкою.

64 хвилина

Коді Гакпо подвоює рахунок! Однак арбітр скасував взяття воріт.

62 хвилина

Гакпо пробив з-за меж штрафного майданчика. Голкіпер блискучим сейвом перевів м'яч на кутовий.

61 хвилина

Нідерланди не скористалися можливостями подвоїти рахунок. Тепер румуни намагаються щось створити в атаці.

58 хвилина

Ван Дейк пробив головою після розіграшу кутового. Каркас воріт рятує Румунію.

54 хвилина

Стовідсотковий момент у "Летючих голландців". Депай був першим на добиванні, але удар заблокували. Момент втрачено.

50 хвилина

Тіджані Рейндерс (Нідерланди) потужно пробив. Румунські захисники заблокували удар.

Початок другого тайму

Гра поновилася.

Статистика першого тайму

Цифри першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Футболісти пішли в роздягальню за рахунку 1:0 на користь Нідерландів.

45+2 хвилина

Спроба Румунії. Дрегуш пробив з перспективної позиції. Однак удар не склав труднощів для голкіпера.

45 хвилина

Арбітр додав 3 хвилини до основного часу.

44 хвилина

Сімонс (Нідерланди) завовтузився з м'ячем перед воротами. Момент втрачено, м'яч пройшов повз ворота.

39 хвилина

Хаві Сімонс (Нідерланди) накрутив суперників на фланзі. Захисники Румунії перехопили верхову подачу.

35 хвилина

"Летючі голландці" жваво атакують ворота румун.

32 хвилина

Пауза в матчі. Надають медичну допомогу Васіле Могошу (Румунія).

26 хвилина

Стефан де Врей (Нідерланди) пробив головою після подачі з кутового. М'яч влучив у сітку поруч зі стійкою.

24 хвилина

Деніс Ман спробував з кута шрафного маайданчика вразити ворота. М'яч пролетів далеко від стійки.

20 хвилина

ГОООЛ! Нідерланди забивають. Коді Гакпо з кута штрафного майданчика пробив у ближній кут. 1:0 – Нідерланди повели в рахунку.

Відео голу

14 хвилина

Денніс Ман (Румунія) завершив індивідуальний прохід ударом – вище воріт.

11 хвилина

Депай пробив зблизька у голкіпера. Однак лайсмен до цього підняв прапорець, зафіксувавши офсайд.

6 хвилина

Хаві Сімонс (Нідерланди) спробував забити в дебюті матчу. Голкіпер спокійно спіймав м'яч.

Початок матчу

Передостанній поєдинок 1/8 фіналу Євро-2024 стартував.

Вболівальники в очікуванні матчу 1/8 фіналу Румунія – Нідерланди. Гра розпочнеться о 19:00.