Рух U-19 – Мідтьюлланн U-19 0:4

Голи: Крюгер-Йонсен, 17, Іхеначо, 57, 71 (пен.), Крістьянссон, 87

Юнаки Львівського Руху в минулому розіграші Юнацької ліги вибили з розіграшу турніру турецький Галатасарай та італійський Інтер. Тож в цьому сезоні від львів'ян очікували не гірших результатів. Тим більше, що в другому колі українській команді випало грати з данським Мідтьюлланном U-19, пише 24 Канал.

Дізнайтесь також Юнаки розчаровують: Шахтар розгромно поступився Барселоні та зменшив свої шанси на плей-офф

Молодь Руху не схожа на себе

З перших хвилин матчу данці притисли "рухівців" до їхніх воріт, диктуючи свої умови. Номінальні господарі поля відповідали гострими контратаками.

Та все ж саме гравці Мідтьюлланна першими відкрили рахунок в матчі. Крюгер-Йонсен красивим обвідним ударом поклав м'яч у дальній кут воріт. "Жовто-чорні" одразу мали можливість відновити паритет, але Квас не зумів скористатися нагодою під час кутового.

Втім, рахунок 0:1 після першого тайму залишав надію на позитивний кінцевий результат для підопічних Задорожного. На жаль, дива не сталося. Спочатку форвард "вовків" Іхеначо оформив дубль у ворота Ванівського. А за три хвилини до завершення поєдинку Крістьянссон поставив остаточну крапку в поєдинку. У складі львів'ян варто виокремити голкіпера, який зробив усе можливе, щоб рахунок не був ще гіршим.

0:4 – прикра поразка юніорів Руху, яка перетворює на формальність матч відповідь. Гра відбудеться 29 листопада в Данії.