Рух U-19 – Сараєво U-19 1:1

Голи: Кітела, 66 (п) – Нурковіч, 23
Вилучення: Кітела, 90+4 (Рух U-19)

Львів'яни провели свою гру вслід за юнацькою командою Шахтаря у єврокубках. Вже у першому таймі справи пішли не так, як цього хотіли "жовто-чорні". На 23-й хвилині Рух пропустив. Постарався Нурковіч, який розмочив нулі на табло – 0:1, повідомляє 24 Канал.

Цікаво Перші очки для Бєліка: Шахтар вирвав перемога над Антверпеном у Юнацькій лізі УЄФА – відеоогляд

Мінімальною перевагою гості володіли аж до 66-ї хвилини гри, коли рухівці отримали право на пенальті. 11-метровий взявся виконувати один із лідерів команди Кітела, який не прогадав. Андрій легко розвів м'яч та голкіпера Сараєво по різних кутах воріт – 1:1.

Вже у компенсований до матчу час Кітела зіпсував свій статус героя поєдинку у складі українського клубу. За три хвилини автор єдиного голу у ворота Сараєво заробив дві жовті картки та залишив господарів у меншості.

Однак до фінального свистка жодна з команд більше не змінювала рахунок матчу – 1:1.

Це вже друга поспіль мирова для рухівців, які у минулому турі юнацької першості U-19 не змогли переграти Кривбас 2:2.

Матч-відповідь між Рухом та Сараєво відбудеться 25 жовтня.