"Це було божевілля й ідіотизм"

Німецький бренд рукавичок Kinetixx відмовився від співпраці з триразовим олімпійським чемпіоном Олександром Большоновим. Причиною такого рішення те, що російського лижника помітили на концерті у "Лужниках".

До теми Російського гімнаста, який підтримує Путіна можуть дискваліфікувати на рік

Концерт відбувся на честь восьмих роковин незаконної окупації українського Криму. Спортсмени прийшли підтримати свого "миротворця" Володимира Путіна.

Норвезьке медіа повідомляє, що компанія розірвала контракти з усіма російськими спортсменами, а її менеджер з маркетингу зимових видів спорту Гельмут Ганус шокований тим, що Большунов узяв участь у концерті-мітингу в Москві

Це було божевілля й ідіотизм. У мене немає слів. Він виявився прихильником Путіна, і це абсолютно неприйнятно. Ми повністю дистанціюємося від цього,
– наголосили у компанії.

За словами менеджера, у майбутньому співпраця Kinetixx і Большунова малоймовірна. Також у німецькій компанії заявили, що не працюватимуть із білоруськими спортсменами, як і з російськими.

Большунов – один із найтитулованіших російських лижників. 25-річний спортсмен тричі ставав олімпійським чемпіоном, також у його активі чотири "срібла" та дві "бронзи" Олімпіад.