Свою підтримку Олександру Петракову та думки щодо війни Сергій Ребров висловив у стрімі-інтерв'ю для 24 каналу.

Цікаво Розраховуємо на допомогу у звільненні полонених, – Зеленський зідзвонився з президентом УЄФА

Чим має закінчитися війна

Український тренер висловив переконання, що нині найважливішим питанням для України є не те, коли закінчиться війна, а коли настане кінець режиму путіна.

Адже навіть коли ми виграємо війну, а росія сяде в засідку, то що буде далі? Це лише питання, коли ж буде наступна війна, наступна агресія з боку росії,
– переконаний Сергій Ребров.

Тому він переконаний, що зокрема потрібно й відлучати від міжнародних змагань. І не на якісь терміни, а поки в країні підтримують нинішній режим – агресивний не лише щодо України, а й щодо інших держав.

Сергій Ребров: про збірну, Ярмоленка та війну – дивіться відео

Ребров підтримав Петракова

Росіяни раніше поскаржилися в УЄФА на головного тренера збірної України Олександра Петракова. Усе через його висловлювання, що він би й сам хотів долучитися до захисту держави та знищити кількох росіян.

Сергій Ребров пригадав слова Олександра Шовковського, який після потрапляння в російський санкційний список назвав це честю для будь-якого українця.

Так само, мабуть, і для Олександра Петракова. Це честь, що з боку агресора почали просити санкцій для нього. Це думка не лише Петракова, це думка кожного українця,
– заявив український фахівець.

Свою думку він пояснив тим, що коли росія скоює такі звірства в Україні, то слів щодо неї точно не варто підбирати. Мовляв, тут можна було висловитися ще жорсткіше.

"Та Олександр Петраков – все ж таки, офіційна особа. Тому він намагається у своїх висловлюваннях стримувати. Та те, що він сказав – я на 100% з ним згоден", – запевнив Сергій Ребров.

До слова, у 2021 році Сергій Ребров був головним конкурентом Олександра Петракова за пост наставника збірної України. Втім, тоді посаду таки отримав останній.

Росіяни поскаржилися УЄФА

  • У своїй скарзі російський футбольний союз стверджує, буцімто коментарі Петракова порушують кодекси ФІФА та УЄФА, які забороняють "дискримінацію будь-якої країни" та говорять про прагнення популяризувати футбол "у дусі миру".
  • Росіяни також заявили, що поведінку головного тренера можна розцінювати як участь у розпалюванні суспільної ненависті на національному ґрунті та використання футболу для відстоювання політичних поглядів.