Ліщинська: Крим – це Україна

На своїй сторінці у фейсбуці Ірина Ліщинська виклала фото синьо-жовтої стрічки та написала свою позицію та пригадала, як у 2014 році через військові дії була змушена покинути рідний Донецьк.

До теми Я у Києві, їхати нікуди не збираюся, – Беленюк про можливий напад російських військ на Україну

Призерка Олімпійських ігор розповіла. що стрічку, яка є на фото, збереглась ще з переїзду із Донецька.

"Цю стрічку сховала та захопила з собою, коли терміново довелося у 2014 році покинути свій будинок у Донецьку. Завтра моя молодша дочка одягне її у школу", – зазначила Ліщинська.


Українська стрічка / Фото з фейсбуку Ірини Ліщинської

Легкоатлетка має чітку патріотичну позицію щодо Криму та інших окупованих Росією українських територій. Ліщинська назвала Росію підлою недоімперією, яка вбиває український народ. Вона вірить в українську армію, яка захистить країну.

Донецьк – це Україна! Луганськ – це Україна! Крим – це Україна! Росія – підла агресивна недоімперія, яка напала на Україну та вбиває українців! Пішли ви геть (нах*й) з нашої землі, окупанти прокляті! Віримо у Збройні сили України! Всі разом – ми сила! Слава Україні! Героям слава!,
– написала Ірина Ліщинська.

Титулована легкоатлетка вже не вперше виділяється своєю патріотичною позицією. У 2018 спортсменка записала відеозвернення на підтримку ув'язненого у Росії українського режисера Олега Сенцова.

Хто така Ірина Ліщинська

  • Ірина Ліщинська – срібна призерка Олімпійських ігор-2008 у Пекіні з бігу на 1500 метрів.
  • Багаторазова чемпіонка країни.
  • У 2007 році стала другою на чемпіонаті світу в японській Осаці на дистанції 1500 метрів.