росіяни та білоруси на порозі відсторонення від Парижу-2024

Функціонери Міжнародного олімпійського комітету сумніваються у можливостях білоруських і російських спортсменів узяти участь в Олімпійських іграх 2024 року в Парижі. Про це розповів член МОК Крейг Ріді.

Читайте також Окупанти знищили стадіон у Бахмуті: у 2012 році на його реконструкцію витратили 120 мільйонів

Продовження агресії проти України зменшує шанси спортсменів із росії та білорусі поїхати на Олімпійські ігри-2024 фактично до нуля. Більшість тамтешніх атлетів дискваліфікована профільними федераціями, що позбавило права кваліфікуватися на головний турнір.

Федерації отримали чітку інструкцію та погодилися не запрошувати росіян і білорусів для участі в змаганнях. У зв'язку з цим, як на мене, проходження ними кваліфікації малоймовірне. Виняток – теніс, дзюдо та велоспорт, де федерації вчинили інакше,
– йдеться у повідомленні.

Спортивні санкції проти росіян та білорусів

  • Міжнародний олімпійський комітет висунув рекомендації щодо відсторонення росіян та білорусів від змагань у перші дні повномасштабного вторгнення Росії.
  • Нещодавно Очільник МОК Томас Бах завітав до України. Він зустрівся з Президентом України Володимиром Зеленським.
  • Під час зустрічі він запевнив, що санкції проти представників ворожих країн наразі не збираються пом'якшувати.
  • Також він разом з міністром молоді та спорту України Вадимом Гутцайтом та очільником НОК Сергієм Бубкою відвідав одну з тренувальних баз українських спортсменів, зруйнований російськими ракетами спорткомплекс "Авангард".