У 21-му турі місцевого чемпіонату форвард Аль-Насра отримав покарання через свою нестриманість. Непристойний жест португальця був спровокований фанатами Аль-Шабаба.

Дивіться також "Звикли до цього в Європі": Роналду спробував виправдати непристойний жест на вигуки фанів

За що покарають футболіста

Роналду забив один з голів для Аль-Насра, після чого прихильники суперника вирішили помститися зірці, скандуючи ім'я вічного конкурента – Ліонеля Мессі.

У відповідь нападник повернувся до трибун і зробив двозначні рухи рукою біля паху. Дисциплінарний комітет місцевої федерації наклав на Роналду дискваліфікацію на один матч. Ймовірно, зірковий гравець пропустить поєдинок проти аутсайдера першості Аль-Хазема, що відбудеться сьогодні, 29 лютого.

39-річний португалець отримав також грошовий штраф. Приблизно 2,5 тисячі євро він повинен сплатити федерації, а ще майже 5 тисяч – Аль-Шабабу.

Футболіст спробував виправдатися

  • Після інциденту нападник португальський форвард спробував виправдати свої дії. Ось що він сказав: "Я поважаю всі клуби. Жест радості виражає силу та перемогу, і це не соромно. Ми звикли до цього в Європі".
  • Однак дисциплінарна комісія ліги не оцінила виправдання Роналду.
  • Роналду у поточному сезону зіграв за Аль-Наср у 29 матчах у всіх турнірах. В активі португальця 28 голів та 11 результативних передач.