Міністерство молоді та спорту прийняло рішення, яке забороняє українцями брати участь у будь-яких змаганнях, де будуть присутні росіяни чи білоруси. Постраждалою може стати і футбольна збірна України.

Варте уваги Сватання у збірну України закінчились: Біліч може очолити чемпіона Туреччини

Рішення відняло мову

Такий сюжет далеко не до вподоби колишньому гравцю "синьо-жовтих" Роману Зозулі. Футболіст виявився не багатослівним, проте у один рядок він зумів вкласти усе своє обурення: "Схоже, що футбольна збірна знімається з кваліфікації на Євро". Також Роман до тексту додав смайлик "фейспалм" та відмітив інстаграм сторінку УАФ. Обурення Зозулі прокоментував ще один колишній гравець збірної України Артем Федецький, який також свої емоції передав коротким реченням: "Мда. Просто у шоці".

Ще не все втрачено

  • Рішення стосується футбольної збірної України, хоч у кваліфікації до Євро-2024 росіян немає, проте задіяна збірна Білорусі.
  • Та є шанс, що українці можуть і не знятися зі змагань, оскільки білоруси виступають у іншій відбірковій групі, а шанс зустрітися на самому Євро доволі мізерний. Все тому, що білоруси явні аутсайдери у футболі, які розпочали свій шлях на турнір зі двох поразок – від Швейцарії (0:5) та Румунії (2:1).