Еліна Світоліна – Ана Богдан 2:0 (7:5, 6:2)

Тоді Світоліна зазнала прикрої поразки у матчевому протистоянні Україна – Румунія. Тож перша ракетка України сподівалася здобути реванш та продовжити виступ на Ролан Гаррос, пише 24 Канал.

Третя перемога Світоліної на Ролан Гаррос

Матч тенісисток розпочався пізніше запланованого через сильний дощ. У другому сеті зустріч теж довелося зупиняти на 30 хвилин.

У першій партії на корті точилася рівна боротьба. За рахунку 6:5 на користь Світоліної українка зробила ще один брейк та виграла сет – 7:5.

Другий сет румунка розпочала з виграного гейму. Однак потім Еліна практично не помилялася та впевнено перемогла з рахунком 6:2.

Для перемоги Світоліній вистачило півтори години ігрового часу. Світоліна реалізувала 70% брейкпоїнтів – 7 з 10, а румунка лише 4 з 9.

Українка вчетверте в кар'єрі пробилася до четвертого кола Ролан Гаррос. У 1/8 фіналі суперницею першої ракетки України буде Єлєна Рибакіна з Казахстану.