Півзахисник збірної Аргентини та мадридського Атлетіко Родріго Де Пауль прокоментував перемогу над Бразилією у матчі відбору до чемпіонату світу-2026.

Дивіться також Мессі з Аргентиною на вершині: Бразилія програла третій матч поспіль у відборі на ЧС-2026

Футболіст пригадав бійку перед матчем, він наголосив, що це тільки розізлило команду.

"Ми дуже щасливі, адже знову увійшли в історію. Хотіли бути першими, хто здолає Бразилію на "Маракані", і з огляду на те, що сталося перед матчем, ми були ще більш злими. Ця команда знову показала свої великі яйця.

Мені прикро за те, що відбулося перед початком гри. Такі речі зовсім не допомагають південноамериканському футболу. Я вважаю, що вигравши чемпіонат світу ми підняли наш футбол на топ-рівень. У таких інцидентах завжди винні не гравці. Сьогодні я показав, що заради цієї збірної і цієї футболки я завжди віддам на поле все", – сказав він.

Бійка перед матчем

  • Під час виконання гімну Бразилії в секторі фанів Аргентини за одними з воріт "Маракани" виникла якась колотнеча. На сцені з'явилася поліція Ріо-де-Жанейро, яка почала без розбору бити кийками всіх аргентинських уболівальників. У відповідь на поліцію полетіли сидіння.
  • Футболісти збірної Аргентини одразу ж побігли до гостьового сектору, і побачивши зблизька справжнє побоїще, капітан "Альбіселесте" Ліонель Мессі сказав, що команда не грає. Він прийняв рішення відвести команду в роздягальню.
  • Побиття фанів все ж припинилося, Аргентина повернулася на поле, і матч розпочався з 30-хвилинним запізненням.