Підопічні Сергія Нагорняка з максимальним результатом завершили перший кваліфікаційний раунд відбору на ЧЄ-2023. Юнацька збірна України U-19 перемогла своїх однолітків з Косова (1:0), Кіпру (4:1) та Швеції (2:0). Завдяки цьому "синьо-жовті" потрапили до першого кошика жеребкування.

Проте з другого кошика команда Нагорняка отримала найгрізнішого суперника – Іспанію. Двома іншими суперниками українців стали збірні Данії та Люксембургу. Матчі еліт-раунду відбудуться у березні наступного року.

Євро-2023 (U-19). Еліт-раунд відбору

• Група 3: Україна, Іспанія, Данія, Люксембург

Для того щоб потрапити на чемпіонат Європи 2023 (U-19) потрібно вигравати квартет. Матчі фінального турніру Євро-2023 відбудуться в період із 3-го до 16 липня 2023 року на Мальті.

Також дізналася своїх суперників у еліт-раунді кваліфікації Євро-2023 юнацька збірна України віком до 17 років.

Підопічним Юрія Мороза теж непозаздриш. У суперниках опинилися збірні Італії, Кіпру та Ірландії.

Євро-2023 (U-17). Еліт-раунд відбору

• Група 6: Італія, Україна, Кіпр, Ірландія

Поєдинки відбору відбудуться у березні, а переможці груп отримають путівки на фінальний турнір в Угорщині. Там в період із 17 травня до 2 червня збірні боротимуться за медалі чемпіонату Європи 2023 (U-17).