Справжній український козак

Українська збірна припинила свої змагання у командній шпазі у чвертьфіналі Олімпіади-2020. Кривдниками українців стали китайські шпажисти, які у непоступливій боротьбі здолали наших спортсменів із різницею у 10 уколів – 35:45.

Як це було Українські шпажисти прикро поступились китайцям у чвертьфіналі Олімпіади-2020

У складі України виступали Ігор Рейзлін, Богдан Нікішин, Роман Свічкар і Анатолій Герей. У боротьбі за 5 місце наші хлопці поступились французам, які у 2016 році стали олімпійськими чемпіонами у Ріо-де-Жанейро (39:45).

Бронзовий призер у Токіо прокоментував свій виступ у командному старті. Рейзлін зізнався, що вийшов на старт із травмою. Тренери пропонували шпажисту знятись, але Ігор не бачив сенсу не виступати.

Старший тренер запитував: "Можливо, знімемось?" Я не бачив сенсу зніматись. Як міг, намагався відстояти на одній нозі. Навіть вдалось виграти бій,
– сказав шпажист.

  • Українські фехтувальники завершили своїх виступи у Токіо. На Олімпійських іграх-2020 "синьо-жовті" здобули одну нагороду – "бронза" у доробку Ігоря Рейзліна.
  • Досвідчений спортсмен у бронзовому фіналі зустрівся з італійцем Андреа Сантареллі. Українець переміг суперника із різницею у три уколи – 15:12.