Нокаутував Рейнджерс: Салах став автором найшвидшого хет-трику в історії Ліги чемпіонів

13 жовтня 2022, 11:45

У середу, 12 жовтня, Ліверпуль гостював на стадіоні Рейнджерса у 4-му турі групового раунду Ліги чемпіонів-2022/2023. Головним маестро матчу став Мохаммед Салах.

Якщо перша частина зустрічі закінчилась мировою 1:1, то другий тайм був куди щедрішим на голи. Щоправда, забивала лише одна команда – Ліверпуль.

Дивіться також Дикий день в ЛЧ: трилер Барселони, знищення від Ліверпуля та сенсація Брюгге – відео всіх голів

Новий результативний рекорд Ліги чемпіонів

Шість м'ячів влетіло у ворота шотландського клубу. Справжнім жахом для Рейнджерса став Мохаммед Салах. Правий вінгер "мерсисайдців" тричі засмучував голкіпера суперника.

Салах став автором найшвидшого в історії Ліги чемпіонів хет-трику. На це єгиптянину знадобилось 6 хвилин та 12 секунд. Зірковий футболіст англійського клубу забивав у проміжку між 75-ю та 81-ю хвилиною.

Салах – автор найшвидшого хет-трику ЛЧ / Фото з твітеру Ліверпуля

Мохаммед Салах переплюнув рекорд Бафетімбі Гоміса, який у 2011-му забив три голи за 8 хвилин.

Статистика! У сезоні-2022/2023 Салах вже провів 13 матчів, у яких наколотив 8 голів та зробив 4 асисти.

Сам матч закінчився знищенням Рейнджерса – 1:7, розгромна перемога Ліверпуля.

• Перемога дозволила команді Юргена Клоппа відірватись від нідерландського Аякса у групі "А". Між ними вже різниця у 6 очок. "Мерсисайдці" набрали 9 балів, а у суперника з Нідерландів – 3 пункти.
  • Лідер групи Наполі випереджає Ліверпуль на 3 очки. Аутсайдером таблиці є якраз Рейнджерс, який після 4-х турів не набрав жодного балу.

Рейнджерс – Ліверпуль: відеоогляд матчу