Реал – Шахтар 2:3

Голи: Модріч, 54, Вінісіус, 59 – Тете, 29, Варан, 33 (авт), Соломон, 42

• На цей матч "Шахтар" поїхав без ряду гравців основи. Вони досі на карантині після позитивних тестів на коронавірус. В Україні залишилися, зокрема, Кривцов, Матвієнко, Степаненко, Мораес. Коноплянка ще перед тим отримав травму. Як і Ісмаілі. Травмований і Коваленко.
  • Відтак до заявки на гру потрапили молоді Мампасі, В’юнник, Гончарук та Шостак. А у воротах вийшов Трубін, натомість Пятов залишився в запасі.
  • Втрати були і в "Реалу". Не могли зіграти Рамос та Азар. Зате в заявку на гру потрапив українець Лунін.
  • "Реал" приймав "Шахтар" на запасному стадіоні "Альфредо ді Стефано". Саме на цьому стадіоні між собою зіграли збірні Іспанії та України 13 вересня. Тоді іспанці перемогли 4:0.

"Реал" на правах господаря активніше розпочав гру. Реакцію Трубіна у воротах перевірив Асенсіо. У протилежних воріт свій момент отримав Марлос. Він був значно кращим – треба було лише пробити повз Куртуа. Але півзахисник влучив саме у голкіпера.

Рекомендуємо: Ліга чемпіонів: результати матчів та відео голів 21 жовтня

Як треба реалізовувати свої моменти, за декілька хвилин партнеру показав Тете. Усі три голи, які "Шахтар" забив у першому таймі, були за його безпосередньої участі.

Спочатку Корнієнко пішов на трьох суперників. І ве у штрафному майданчику скинув під удар Тете. Бразилець скористався моментом на повну – пробив між ніг Варану точно в кут воріт. Куртуа не дотягнувся.

Відео голу Тете

За чотири хвилини перевага "Шахтаря" була у два голи. Тете пробив з кута штрафного майданчика, Куртуа відбив. Варан в боротьбі з Дентіньо носком переправив м’яч у власні ворота.

Відео автоголу Варана

Захист "Реалу" продовжив помилятися у першому таймі. Тож у їх ворота влетів і третій гол. Соломон від центральної лінії зробив закидання на Тете, який з флангу змістився аж до центру. За ним пішов Марсело. Але завадити йому не зумів – Тете скинув під удар Соломону, і той влучно пробив. 0:3. Шок для "Реалу" та сенсація для "Шахтаря"!

Відео голу Соломона

Такий перебіг подій на полі не надто задовільняв головного тренера "Реалу" Зінедіна Зідана. Тож на другий тайм мадридці вийшли ще більш мотивовані. І вже невдовзі їх активність дала плоди. Модріч наважився на дальній удар, і м’яч влетів точно під штангу.

Відео голу Модріча

За п’ять хвилин вже перевага "шахтаря" була лише один гол. Вінісіус, який лише вийшов на поле, першим дотиком відібрав м’яч в Марлоса перед штрафним майданчиком. Після чого увійшов до карної зони й відправив м’яч повз Трубіна.

Відео голу Вінісіуса

"Шахтар" теж не відсиджувався у захисті. Тете після феноменальної гри в першому таймі, у другому свої нагоди змарнував. Одного разу, правда, Марлос таки забив, але гол скасували через офсайд.

Кінцівка зустрічі видалася доволі нервовою. І вже у компенсований арбітром час "Реал" таки відправив м’яч у ворота "Шахтрая". "Вершкові" розіграли подачу з кутового, і Вальверже завдав дальній удар низом. М’яч, пройшовши між ніг гравців, влетів під рукою Трубіна. І знову шок. Та радість господарів поля була не довгою. Перед Трубіним в цьому моменті стояв Вінісіус. І перебував в офсайді. Він хоч і не зачепив м’яч, але заважав воротарю в цьому моменті. Та для того, щоб це побачити, знадобилася допомога VAR. Після перегляду відеоповтору, арбітр взяття воріт не зарахував.