Реал – Лейпциг 2:0

Голи: Вальверде, 80, Асенсіо, 90+1

Перший небезпечний момент створили гості, але Куртуа впевнено зіграв у рамці воріт. Реал відповів супернику ударом Родріго у ближній кут. Теж повз ворота, пише 24 канал.

Дивіться також Це вам не Лейпциг: Шахтар втримав нічию у грі з Селтіком в ЛЧ – відео голів

Німецький клуб класно вибігав у контратаки та створював навіть більше серйозних моментів. Якби не бельгійський голкіпер, то рахунок ще у першому таймі був би відкритий. Куртуа впорався з ударом від Вернера. Натомість Модріч розкішно прибрав опікуна та завдав потужного удару – поруч зі стійкою.

На перерву команди пішли за нульового рахунку – 0:0.

Усі голи залишили на другий тайм

На 61-й хвилині Реал заробив право на небезпечний штрафний поблизу майданчика німецького клубу. Родріго взявся виконувати стандарт. Однак пробив вкрай невдало, м'яч полетів значно вище воріт.

У середині другої 45-хвилинки на полі з'явився Асенсіо, який у попередньому матчі влаштував істерику на лаві запасних "вершкових". Марко жбурнув тренувальну маніжку та копнув пляшку через те, що Карло Анчелотті не випустив його поле.

Вже через декілька хвилин Асенсіо змарнував реальну нагоду забити.

На 80-й хвилині Вінісіус класно на ривку обіграв опікуна, прострілив вздовж штрафного Лейпцига. На передачу відгукнувся Вальверде, який красиво обвів голкіпер суперника. Нарешті Реал відкрив рахунок у зустрічі 1:0.

На першій компенсованій до матчу хвилині "Королівський клуб" подвоїв перевагу на табло. Менді заробив штрафний на куті штрафного майданчика "биків". Кроос не став виконувати передачу верхом, а віддав під удар Асенсіо. Марко на межі штрафного розкішно в один дотик пробив під стійку. Без шансів для голкіпера – 2:0.

Реал здобув другу перемогу поспіль у груповому раунді Ліги чемпіонів – 2:0. Лейпциг продовжує йти без набраних очок.

• Мадридський клуб одноосібно очолив групу "F" – 6 балів. "Вершкові" випереджають Шахтар, який йде другим, на два пункти.
  • Лейпциг із нулем є поки аутсайдером групи.

Реал – Лейпцигом: відеоогляд матчу