Мадридський Реал готовий зробити пропозицію по Кіліану Мбаппе за однієї цікавої умови. Зірковий форвард повинен публічно оголосити, що хоче покинути свій поточний клуб.

Варте уваги Наступна станція – Італія: клуб Серії А назвав суму, яку готовий заплатити за Маліновського

Стає все гарячіше

"Королівський" клуб готовий піти на шантаж, аби отримати у своє розпорядження Кіліана Мбаппе. Реал жадає, щоб французький форвард "привселюдно" та на весь голос заявив, що він бажає покинути ПСЖ. Тільки у цьому випадку президент "вершкових" Флорентіно Перес буде готовий зробити першу пропозицію по Мбаппе. Мадридці готові зробити це для того, аби Кіліан продемонстрував свою чітку позицію та підкреслив жадобу приєднатись до Реалу.

Якщо зірковий нападник погодиться на такий "шантажний крок", то "королівський" клуб зробить пропозицію щодо нього ПСЖ спершу розмірі 180 мільйонів євро. Потенційно "вершкові" будуть готові збільшити її до 200 мільйонів, проте все ж залежить від Мбаппе. Водночас Кіліан може багато втратити. Діло в тому, якщо французький форвард публічно оголосить про бажання покинути парижан, то він не отримає 40 мільйонів бонусу за лояльність від ПСЖ, який має бути виплачений 31-го серпня.

Трансферна сага Мбаппе

  • Один із головних претендентів на французького форварда був саудівський Аль-Хілаль, який після провалу із трансфером Ліонеля Мессі, вирішив підсилитися іншою зіркою.
  • Аль-Хілаль пропонував ПСЖ 300 мільйонів за нападника, а Мбаппе заробітню плату в 700 мільйонів євро на рік та контракт всього на сезон, після чого Кіліан міг безкоштовно покинути колектив, проте француз відмовив саудитам.
  • Ще одним претендентом на зіркового нападника є англійський Ліверпуль, який навіть запропонував ПСЖ орендувати Мбаппе, який після того став би вільним агентом і сміло міг би перейти в Реал.