У середу, 8 травня, у Лізі чемпіонів пройде останній матч-відповідь 1/2 фіналу сезону 2023-2024. У столиці Іспанії мадридський Реал прийме мюнхенську Баварію, пише 24 Канал.

До теми Реал у статусі чемпіона Іспанії прийме Баварію: анонс битви, яка може вивести Луніна у фінал ЛЧ

Баварія рятує сезон?

Тиждень тому команди видали яскраву зустріч у Мюнхені, яка подарувала фанатам чотири голи. Баварія та Реал розписали нічию (2:2) та відклали розіграш путівки у фінал на битву в Мадриді.

Обидві команди вже повністю сконцентровані на Лізі чемпіонів. Реал вже гарантував собі чемпіонство у Ла Лізі, а Баварія вже навпаки поступилась "Срібною салатницею" Баєру.

Тож для мюнхенців Ліга чемпіонів є можливістю врятувати сезон. Завадити їм в цьому має Андрій Лунін, який відіграє важливу роль у "бланкос" цього сезону та став основним кіпером на фоні травми Куртуа.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Реал – Баварія на території України можна буде на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Реал – Баварія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

РЕАЛ – БАВАРІЯ 2:1

Голи: Хоселу, 88, 90+2 – Девіс, 68.

РЕАЛ: Лунін – Карвахаль, Рюдігер, Начо, Менді – Чуамені, Кроос, Вальверде – Беллінгем – Вінісіус, Родріго.

БАВАРІЯ: Ноєр – Кімміх, Де Лігт, Даєр, Мазрауї – Павлович, Лаймер – Гнабрі, Мусіала, Сане – Кейн.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток! Реал робить божевільний камбек та виходить у фінал Ліги чемпіонів. Там мадридці 1 червня зіграють проти дортмундської Боруссії.

90+14 хвилина

Де Лігт забиває, але перед цим Лаймер заліз в офсайд.

90+11 хвилина

Камавінга відкинув м'яч та отримав жовту картку.

90+9 хвилина

Мілітао вийшов замість Беллінгема.

90+8 хвилина

Удар відчаю від Мазрауї. Дуже неточно.

90+6 хвилина

Баварія не може зібратися та організувати рятівну атаку.

90+2 хвилина

ГООООООЛ. Реал творить камбек в кінці зустрічі! Рюдігер прострілив на Хоселу, якого впустили захисники. Дубль іспанця суттєво наближає Реал до фіналу Ліги чемпіонів. 2:1

Відео голу:

90 хвилина

Суддя додав аж 9 хвилин.

88 хвилина

ГОООООЛ. Реал зрівнює рахунок і тут вже Ноєр підвів команду. Після удару Вінісіуса Мануель не втримав м'яч в руках і на добиванні успішно зіграв Хоселу. 1:1

Відео голу:

85 хвилина

Тухель освіжив атаку. Чупо-Мотінг та Мюллер змінюють Кейна та Мусіалу.

84 хвилина

Момент у Реала! Рюдігер вирізав передачу на Вінісіуса, але бразилець з близької відстані злету пробив вище воріт.

82 хвилина

Небезпечно! Кім пробив у поперечину після подачі з кутового.

81 хвилина

Дві заміни від Анчелотті. Хоселу та Браїм Діас вийшли замість Родріго та Вальверде.

77 хвилина

Заміна у Баварії на захист. Лерой Сане йде з поля, замість нього зайшов Кім Мін Дже.

76 хвилина

Мусіала вивів Кейна на ударну позицію, але Гаррі пробив у зовнішню сторону сітки воріт Луніна.

74 хвилина

Реал забив після кутового, але перед замиканням від Начо захисник завалив на газон Кімміха, який його опікав. Суддя після VAR скасував гол.

72 хвилина

Дві заміни від Реала. Модрич та Камавінга вийшли замість Крооса та Чуамені.

68 хвилина

ГОООООЛ. Баварія таки відкриває рахунок! Девіс пройшов по флангу, змістився в центр та влучно пробив у дальній кут воріт Реала. Лунін був безсилим. 0:1

Відео голу:

67 хвилина

Сейв від Луніна. Кіпер Реала парирував потужний удар Мусіали метрів з семи.

65 хвилина

Карвахаль пробивав злету після накидання від Крооса. Дуже неточно.

61 хвилина

І знову Мануель! Німець парирував дуже сильний удар Вінісіуса під поперечину. Кіпер Баварії у вогні!

60 хвилина

Ноєр неймовірний! Кіпер потягнув важкий удар Родріго зі штрафного.

57 хвилина

Небезпечно біля воріт Ноєра! Вінісіус знайшов прострілом у центрі Родріго і той примудрився пробити з-під Даєра. Трохи неточно, близько зі стійкою.

55 хвилина

Лунін рятує Реал після потужного удару Кейна з лінії майданчика.

53 хвилина

Вінісіус непогано увірвався у карний майданчик з флангу, але його простріл зупинив Ноєр.

51 хвилина

Баварія активніше почала другий тайм та намагається забити швидкий гол.

48 хвилина

Девіс класно пройшов у карний майданчик Реала та завдав потужного удару. Карвахаль вдало кинувся під м'яч.

Початок другого тайму

Перерва завершилась, гра поновлена.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Команди йдуть відпочивати за нічийного рахунку.

45+1 хвилина

Кейна виводили сам на сам із Луніним, але кіпер Реала був першим на м'ячі.

45 хвилина

Одну хвилину додано до першого тайму.

44 хвилина

Мазрауї непогано пробив на техніку у дальню "дев'ятку". Лунін спокійно забрав м'яч до рук.

42 хвилина

Баварія засіла на половині поля Реала, але комбінаційна гра не дозволяє зайти у карний майданчик Луніна.

39 хвилина

Вінісіус непогано прострілював у центр, але його пас вийшов ударом. Ноєру довелось робити непростий сейв.

36 хвилина

Родріго та Беллінгем спробували себе дальніми пострілами, але обидва удари накрили захисники Баварії.

33 хвилина

Реал притис Баварію до воріт, але створити момент для удару поки не може.

30 хвилина

Сейв від Луніна! Українець кінчиками пальців відбив м'яч після дальнього пострілу Кейна у нижній кут.

28 хвилина

Травма у Сержа Гнабрі. Німець вимушений залишити поле, замість нього вийшов Альфонсо Девіс.

26 хвилина

Ініціатива на боці Реала, Баварія ж поки захищається і робить це доволі непогано.

23 хвилина

Вінісіус отримав м'яч від Родріго та спробував піти у дриблінг. Невдало.

20 хвилина

Баварія відсунула гру від своїх воріт та намагається через фланги створити небезпеку біля воріт Луніна.

16 хвилина

Вінісіус з непоганої позиції пробив дуже неточно.

14 хвилина

Супермомент від Реала! Вінісіус із вбивчої позиції влучив у стійку. На добиванні зіграв Родріго, але його удар парирував Ноєр.

12 хвилина

Команди катають м'яч в центрі поля та поки не загострюють гру.

9 хвилина

Гнабрі опинився на ударній позиції після пасу Мусіала, проте Серж вирішив прострілити і не вгадав.

6 хвилина

Карвахаль небезпечно прострілював у центр на Родріго. Бразильцю зовсім трохи не вистачило, щоб дістатися до м'яча.

4 хвилина

Реал отримав право на кутовий, але подачу Крооса перехопили захисники Баварії.

Початок матчу

Гра в Мадриді розпочалась. Поїхали!

Команди вже на полі!

Нагадаємо, що перший матч команд на "Альянц Арені" завершився результативною нічиєю (2:2).