Як відомо, КДК заборонив Олімпіку використовувати стадіон "Динамо" імені Валерія Лобановського для проведення матчів УПЛ до кінця сезону-2020/2021.

До слова Чи стане скандал з Гельзіним неповоротною точкою для українського футболу

"Ми від цього станемо ще сильнішими. Зараз думаємо, де будемо проводити наступний домашній матч. Рішення вже ухвалене. Що ми можемо вдіяти? Розмови нам нічого не дадуть, стадіон не повернуть навіть на цей сезон", – сказав Гельзін.

Будемо писати лист в УАФ, щоб нам дозволили грати на Банникова. Шахтар і Ворскла там грали. Попросимо їх. Вони ж знають, через яку ситуацію ми залишилися без власного стадіону. Чому покарали Олімпік, а не мене? Напаскудити завжди легше, ніж зберегти і зробити щось для футболу,
– підсумував він.

Що трапилося у матчі Оліміпік – Шахтар: коротко

• 6 березня Олімпік на власному полі приймав Шахтар у матчі 17 туру УПЛ. Переможцем протистояння стали підопічні Луїша Каштру – 0:1.
  • "Гірники" вийшли вперед у середині першого тайму зусиллями Додо. Олімпік відігрався до перерви, але головний арбітр зустрічі Юрій Іванов прийняв не саме однозначне рішення і скасував гол команди Юрія Калітвінцева, скориставшись системою VAR.
  • Президент Олімпіка Владислав Гельзін залишився обуреним скасованим голом своєї команди, та увірвався на післяматчевий коментар тренера донецького клубу, де нецензурно висловився щодо роботи арбітра та самого Лучі.