Здобув медаль і дізнався стать дитини: дружина американського плавця розгорнула милий плакат

30 липня 2024, 20:16

Джерело:

TODAY

Американський плавець Раян Мерфі став бронзовим призером Олімпіади-2024. Після подолання дистанції, його дружина розкрила плакат, у якому розсекретила стать їх майбутньої дитини.

У понеділок, 29 липня, відбувся фінал з плавання на 100 м на спині. Американець Раян Мерфі завоював бронзову медаль, а також отримав приємний сюрприз від своєї дружини.

Дізнався стать дитини під час Олімпіади

Після отримання довгоочікуваної "бронзи" Мерфі побачив на трибунах свою дружину, Бріджит Контінен, з плакатом "Раяне, у нас дівчинка!".

Я повертався назад, а Бріджит тримала табличку з написом "Раян, у нас дівчинка". Це був перший раз, коли я дізнався стать дитини. Ми думали, що буде хлопчик. І всі, з ким ми розмовляли, думали, що буде хлопчик,
– розповів Раян Мерфі.

Дружина Раяна Мерфі розгорнула плакат зі статтю дитини / Фото Speedo USA

Відзначимо, що бронзова медаль Олімпіади-2024 стала для Раяна Мерфі сьомою. Це робить його одним з найбільш титулованих олімпійських спортсменів усіх часів.