Расизм від судді: зірваний матч ПСЖ – Істанбул у ЛЧ дограють з новою бригадою арбітрів

9 грудня 2020, 09:13

У вівторок, 8 грудня, ПСЖ на власному полі приймав Істанбул у заключному матчі групи Ліги чемпіонів. Поєдинок несподівано був зірваний через расистські образи від одного з суддів. Матч буде дограний з новою бригадою арбітрів.

Матч на 14-й хвилині неочікувано був перерваний. Четвертий арбітр посварився з нападником Демба Ба та асистентом головного наставник турків П'єром Вебо. Останній взагалі отримав червону картку за цей епізод, пише 24 канал.

До теми Матч Ліги чемпіонів ПСЖ – Істанбул перерваний через расистські образи: гравці пішли з поля

З чого все почалось?

Вебо сигналізував, що суддя використав расистські образи у їх сторону. Після цього турецький клуб вирішив покинути поле. За ними пішли і футболісти ПСЖ.

Матч довго не могли відновити. У підсумку поєдинок відбудеться у середу, 9 грудня, о 19:55. Зустріч розпочнеться із 14-ї хвилини. На скандальне протистояння спеціально приїде нова бригада арбітрів.

В УЄФА не пропустять цей інцидент крізь вуха. Представники збираються повністю вияснити всі деталі цього моменту.

• Для ПСЖ цей матч немає жодного значення. У вівторок, 8 грудня, МЮ свій поєдинок таки провів з Лейпцигом, у якому прикро поступився супернику – 3:2. Французи гарантували собі вихід у плей-офф Ліги чемпіонів з другого місця. Але, якщо ПСЖ таки переможе Істанбул, то зможе завершити розіграш групового етапу з однаковою кількістю очок, як у Лейпцига.
  • Турки не мають жодних шансів покращити своє становище у таблиці. Вони посідають останню сходинку та навіть дотягтись до третього МЮ буде неможливо. Різниця очок між клубами складає 6 пунктів.