ПСЖ – Барселона 2:3

Гол: Дембеле, 48, Вітінья, 51 – Рафінья, 37, 62, Крістенсен, 77

Поєдинок в Парижі був центральним серед двох матчів, які відбулися 10 квітня. Особливої пікантності протистоянню додавав той факт, що наставник ПСЖ Луїс Енріке раніше тренував Барселону, пише 24 Канал.

Трилер на "Парк де Пренс"

У першому таймі гості гостріше діяли за своїх візаві. Близькими до взяття воріт були Роберт Левандовський та Рафінья. Наполегливий бразилець досяг свого на 37-й хвилині зустрічі. Вінгер вдало зіграв на добиванні, відправивши м'яч під стійку.

Відео голу Рафіньї

Після перерви господарі поля зуміли перевернути все з ніг на голову. Спочатку Дембеле забив красень-гол, застукавши зненацька тер Штегена.

Відео голу Дембеле

Через три хвилини Вітінья закріпив успіх "парижан". Португальський хавбек холоднокровно скористався пасом Руїса.

Відео голу Вітіньї

Підопічні Луїса Енріке на 55-й хвилині могли зняти усі питання про переможця, але Баркола не скористався стовідсотковим моментом.

Барса відігралася на 62-й хвилині матчу. Рафінья вчергове продемонстрував свою майстерність та оформив дубль. У цьому голі варто відзначити пас-цукерку від Педрі.

Відео другого голу Рафіньї

"Парижани" одразу ж отримали шанс вийти вперед, але м'яч після удару Дембеле влучив у стійку. Футбольне правило спрацювало на 77-й хвилині. Після розіграшу кутового захисник "Барси" Крістенсен забив третій гол у ворота ПСЖ.

Відео голу Крістенсена

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Барселони над ПСЖ з рахунком 3:2. До речі, тренер "блаугранас" Хаві під час ігрової кар'єри виступав під керівництвом Луїса Енріке.

Переможець двобою визначиться у Барселоні 16 квітня, де суперники проведуть матч-відповідь.