Бій може відбутися у Сіднеї

Глава промоутерської компанії Top Rank Боб Арум підтвердив, що Ломаченко зацікавлений у поєдинку проти Камбососа. За його словами, бій планують організувати в Австралії.

Варте уваги Промоутер Джошуа вирішив піти з боксу перед реваншем з Усиком

Арум заявив, що готовий витратити багато грошей на організацію зустрічі Ломаченка й Камбососа. Та водночас через спалах коронавірусу в Австралії він вважає, що бій поки неможливо організувати.

Ломаченко хоче битися з Камбососом, і ми хочемо зробити йому цей бій. Хочемо провести його в Австралії, можемо зібрати на організацію багато грошей, але ми не можемо зробити це перед лицем COVID-19. Уряд Австралії просто не дасть нам жодних грошей на організацію цього заходу. Адже там вирує коронавірус,
– сказав Арум.

Разом з тим, промоутер Ломаченка запевнив, що налаштований оптимістично і вважає, що ситуація з коронавірусом покращиться. Арум хоче, щоб поєдинок відбувся у Сіднеї.

"Я хотів би провести бій у Сіднеї. Ми вивчаємо всі можливості організувати поєдинок та всі налаштовані дуже оптимістично. У тому числі менеджер Камбососа Пітер Кан. Так що побачимо", – резюмував глава Top Rank.