Хірн: Підбіг у кут Джошуа і сказав, що ти його побив, Усику кінець

Едді Хірн, який перебував біля рингу був упевнений, що потужні 8-й та 9-й раунди від Джошуа змусять Усика скласти руки. Однак те, що він побачив у чемпіонському 10-му раунді змусило його задумати та загнати його у шок.

Дивіться також Усик змусив плакати Джошуа: Ентоні не стримав сліз на пресконференції – емоційне відео

Українець пропустив чимало сильних ударів у корпус та голову за ці два раунди, але не здався та видав неймовірну наступну 3-хвилинку.

Промоутер Джошуа навіть до 10-го раунду встиг підійти до Ентоні та зробив втішний для свого клієнта прогноз. Згодом Хірн визнав, що перемога Усика була заслуженою. Те, що він зробив після серйозних ударів Ентоні вкотре доводить, що український боксер є одним із найкращих у світі.

Я не думаю, що Джошуа переміг. Це був близький бій, але заслужена перемога Усика. 10-й раунд – я не міг у це повірити. Наприкінці 9-го раунду я підбіг у кут Джошуа і сказав, що ти його побив, Усику кінець. А потім я побачив від Олександра один з найкращих раундів в історії суперважкого дивізіону. Тож Усик заслужено виграв,
– заявив промоутер Джошуа.

Істерична поведінка Джошуа

  • Цікаво, що сам Ентоні сприйняв поразку за роздільним рішенням суддів дуже болюче.
  • Він завчасно покинув ринг, але згодом повернувся на нього, щоб влаштувати справжню істерику. Джошуа наговорив дещо зайвого, запевнивши, що Усик не побив його. Але згодом "прикусив язика" та віддав шану Олександру та Україні, яка потерпає від війни проти росії.
  • Також Ентоні запам'ятався неприємним вчинком. Британець жбурнув на землю пояси Усика.
  • А вже на післяматчевій пресконференції британець розплакався.