Тайсон Ф'юрі прийшов на програму This Morning та потролив Уайлдера. Британський боксер вважає, що після поразки Уайлдеру слід думати про своє здоров'я.

До теми Поява року: Уайлдер вперше після поразки Ф'юрі заговорив і вимагає реваншу

"Я думаю, що зараз у Уайлдера є більш серйозні проблеми, ніж бокс. Дуже хвилююся за нього, тому що він виступає з безглуздими заявами, і я не розумію, що відбувається", – сказав Ф'юрі.

Ймовірно, у такий спосіб Ф'юрі прокоментував погрозу Уайлдера подати в суд, якщо реванш не відбудеться.

Тайсон вважає, що Уайлдеру слід прийняти поразку та рухатися вперед. Разом з тим, Ф'юрі сказав, що завжди готовий прийти на допомогу своєму візаві.

Але я завжди кажу: до мене – всього один телефонний дзвінок. Підняв трубку і набрав мене. Якщо можу чимось допомогти, то постараюся дати йому найкращу пораду, на яку я здатний. Але продовжувати в тому ж дусі? Здається, той бій дійсно вплинув на його психічне благополуччя,
– зазначив Тайсон.

Відповідь Уайлдера

Уайлдер запевнив, що не потребує допомоги. Замість цього Деонтей закликав Тайсона вийти з ним на ринг, інформує BoxingScene.

Гей, Тайсоне Ф'юрі, не турбуйся про мене – я в порядку. Єдине, що мені від тебе треба – щоб ти дотримувався нашої угоди та вийшов на бій зі мною. Я дав тобі два шанси, хоча не повинен був, і це змінило твоє життя. Тепер прийшов твій час бути мужиком і дати мені бій, як обіцяв,
– заявив Уайлдер.

Ф'юрі – Уайлдер: історія протистоянь

  • Перша зустріч боксерів відбулася 1-го грудня 2018 року. Бій завершився нічиєю, хоча Тайсон побував у важкому нокдауні. Уайлдер зберіг титул чемпіона світу за версією WBC.
  • Другий бій між Ф'юрі та Уайлдером відбувся 22 лютого 2020 року. Ф'юрі завершив бій на свою користь вже у сьомому раунді. Тайсон переміг технічним нокаутом.