Володимир Шаран не тільки порадів раннього вильоту команди Станіслава Черчесова з турніру, а й звернув увагу на проблеми збірної України.

До слова Всі дороги ведуть у Рим: Італія приголомшила Англію у фіналі Євро-2020, вигравши по пенальті

"Збірна Росії для мене стала найбільшим розчаруванням. Причому, приємним. Настільки багато піару було у неї перед ЧЄ, що аж зашкалювало. Нинішня Росія – настільки слабка команда, що навіть і мови бути не може. Найбільша в світі країна виявилася найслабшою в футболі. І, найголовніше, що у росіян немає виходу з кризи", – заявив він.

Також колишній гравець київського Динамо поміркував і про українську збірну:

У нас немає таких топ-футболістів, як в інших збірних. Колективні дії епізодично проводили непогано. На жаль, у нас мало гравців, здатних досягати високих результатів. Якщо немає в команді виконавців, здатних індивідуально вирішувати результат поєдинків, то, в першу чергу, потрібно правильно зіграти в обороні. І хотілося б більше агресії в атаці.

Росія звільнила головного тренера після провалу на Євро

  • Збірна Росії з футболу 8 липня залишилася без головного тренера. Контракт зі Станіславом Черчесовим вирішили розірвати.
  • Офіційної причини чому з Черчесовим розірвали контракт – не озвучено. Цілком ймовірно, що це зроблено через провальний виступ команди на Євро-2020. Росіяни двічі були розгромлені (програли Бельгії 3:0, а Данії – 4:1) та посіли останнє місце в групі.