Юлія Журавок хоча і не є ключовою біатлоністкою збірної України, але її рішення президент федерації Володимир Бринзак не прийняв схвально. Про це він розповів у інтерв'ю для XSPORT.ua.

До теми Біатлоністка збірної України Журавок завагітніла і пропустить сезон-2020/2021

Критика Бринзака

Раніше дівчина повідомила у соцмережах, що пропустить наступний сезон через народження дитини. Спортсменка не планує ставити крапку на свойї професійній кар'єрі та вже через рік хоче повернутись у розташування збірної.

Таку звістку біатлоністки Бринзак дещо розкритикував. За його словами, Юлія просто може не встигнути повернутися до Олімпіади.

Трохи неправильно все це. Все літо пропахати і ось так восени перед сезоном піти в декрет. Вважаю, що не вчасно це, адже в наступному сезоні Олімпіада, вона може не встигнути повернутися. Але це її життя, її право,
– сказав Бринзак.

Кар'єра Юлії Журавок: головне

  • Журавок розпочала свою кар'єру у 2009 році, а вже через два роки потрапила у лави національної команди.
  • Українка не так часто потрапляє у естафетну четвірку через не надто вдалі результати протягом сезону.
  • У минулому сезоні біатлоністка з України провела лише одну гонку на етапах Кубка світу, де посіла 68 місце в індивідуальній гонці в Поклюці.
  • Тричі Журавок фінішувала на третьому місці на етапах Кубка IBU: двічі в особистих гонках, одного разу – в змішаній естафеті.