Загалом вона більше була схожа на п’яні вибрики МакГрегора, який не надто стримувався у висловлюваннях. Notorious перебивав журналістів, відповідав на питання Хабіба і постійно рекламував своє віскі, з яким прийшов на прес-конференцію. Він пропонував випити Хабібу, але той відмовився, заявивши, що не п’є алкоголь. Тож організатори на дуель поглядів запросили поліцію.

Читайте також: Нурмагомедов – Макгрегор: букмекери зробили прогноз на бій

Топ-цитати МакГрегора з прес-конференції:

– Я повернувся, щоб перемогти цього дрібного щура. Він намагався жартувати про мене, але він дуже погано жартує. Це він розв'язав війну – тепер він отримає по заслугах. Хлопець, ти просто смішний, с**ка.

– Вся країна, весь російський народ витрачає купу грошей на його підготовку до бою зі мною, так що я говорю правду – навіть у твоїй країні всі хочуть, щоб ти програв.

– Твій батько боягуз і ти знаєш, чому. Всі знають в Росії! Ви разом потураєте Рамзану Кадирову. Диктатору! Твій батько зрадив би його, якби не боявся! Ти просто пацюк.

Варто зазначити, що тут мова йде про те, що МакГрегор ображав батька Хабіба за спільне фото в Instagram з Рамзаном Кадировим. При цьому коли пролунало наступне питання про фото самого МакГрегора з Володимиром Путіним, Хабіб відповів, що йому не потрібна така фотографія. І цього разу Notorious вже не згадував про диктатора.

– Ти що, чи не поважаєш Путіна!? Ти не поважаєш вашого президента? Ти щур. Я розмажу цього щура 6 жовтня.

– Цей хлопець раніше фанатів від мене і навіть купував мої футболки. Він захищав злодія, якого посадив Путін. Цей злодій спонсорував його і його зал (мова йде про мільярдера Зіявудіна Магомедова – 24 Канал). А тепер я просто розмажу Хабіба в клітці.

– Навіщо ти сюди приніс свій пояс? Він не справжній, ти побив хлопця навіть не з топ-10! Твій бій був просто ганебним. Тобі повинно бути соромно тримати цей пояс. Я чув, що в Дагестані у всіх щелепи як у курок. Я буду готовий до п'яти раундів. Я пройшов через все, і через бокс і через ММА, а цей чувак просто скляний. Я його розіб'ю.

До слова, сам МакГрегор прийшов на бій з двома чемпіонськими поясами, якими він не володіє.

Відео прес-конференції МакГрегора та Хабіба

Бій Хабіба Нурмагомедова проти Конора МакГрегора відбудеться 6 жовтня в Лас-Вегасі. Квитки на бій було розкуплено за 3 хвилини з моменту старту продажу 17 серпня.