Хоче "золото" Олімпіади

Олександр Хижняк у свої 26 років залишається боксувати в аматорах. Українець не має наміру поки що переходити у професіонали.

Цікаво Тренувались у гаражі, – Хижняк розповів про підготовку до Олімпіади під час COVID-19

Боксер залишиться в аматора на ще один олімпійський цикл, щоб стати олімпійським чемпіоном у Парижі-2024. Хижняк пригадав фінальний бій на Олімпіаді-2020 проти Геберта Соузи. Олександр зізнався, що навіть не бачив того фатального удару від бразильця.

"Був впевнений, що цей шлях приведе до олімпійського золота. Але, знаєте, я пропустив той удар у фіналі. Якщо чесно, не бачив його навіть. Він прилетів нізвідки і влучив. Я швидко відновився, і рішення судді точно не розумію і не поділяю. І мені максимально допомагають, щоб я залишився на ще один олімпійський цикл і виграв золото в Парижі", – зазначив срібний призер у Токіо.

"Думаю, продовжимо цей шлях"

Українець не збирається заглядати у майбутнє. Але він та його команда планують і хочуть пройти цей олімпійський шлях знову, щоб здобути "золото" на французькій землі.

Потрібно продовжити шлях і залишитися в олімпійському боксі, щоб взяти золото. Але, звичайно, згадувати з приводу результату в Парижі не варто. Але ми плануємо і хочемо пройти, напевно, ще один олімпійський цикл і здобути золоту медаль в Парижі. Думаю, продовжимо цей шлях,
– відповів український боксер.