В інтерв'ю ютуб-каналу Metametrica Повєткін порівняв ситуацію в Білорусі з Революцією Гідності в Україні.

До речі: Сотня білоруських спортсменів закликали визнати результати виборів недійсними

Напевно, вони кимось створені і створені не просто так. Я, звичайно, не на високому рівні, щоб правильно розуміти, але, думаю, чиєсь втручання є. Хочуть розхитати, посварити народи братські, що вже зробили з Україною. Як при революції – брат проти брата йшов, батько проти сина,
– сказав 41-річний боксер.

Сподіваюся, Лукашенко все утримає

Олімпійський чемпіон 2004 року сподівається, що президенту Білорусі Олександру Лукашенку вдасться взяти ситуацію під контроль.

Важко сказати, що буде далі. Сподіваюся, Лукашенко все утримає. Він людина сильна, вольова,
– заявив Повєткін.

Повєткін розповів, що був у Білорусі і країна справила на нього хороше враження. Він порівняв Білорусь з СРСР, в якому, на його думку, було дуже багато хорошого.

"Люди добрі, нормальні, спокійні. Жодного кіпішу. П'яних особливо не бачив. Як там чистенько, які там колгоспи, городи. В СРСР було дуже багато хорошого і правильного, я так вважаю", – розповів Повєткін.

Варте уваги: 400 білоруських спортсменів вимагають провести повторні вибори президента

Що відомо про Повєткіна?

На професійному ринзі провів 39 боїв і здобув 36 перемог. У його пасиві дві поразки – Володимиру Кличку та Ентоні Джошуа. Олімпійський чемпіон 2004 року. Повєткін один з претендентів на бій з українцем Усиком, однак сторони відмовляються організувати бій через політичну складову.

Протести в Білорусі: головне

  • Причиною протестів у Білорусі стали результати президентських виборів, які відбулися 9-го серпня.
  • Згідно з результатами, перемогу нібито здобув Олександр Лукашенко, який обіймає посаду глави держави з 1994 року. Євросоюз не визнав результатів виборів у Білорусі та розпочав роботу над санкціями.
  • Люди вважають, що голосування було сфальсифікованим, тому вийшли на протести. Під час протестів від рук ОМОНу постраждали тисячі людей. Щонайменше загинуло п'ятеро людей.
  • Білоруська опозиція створила Координаційну раду, яка має на меті сприяти передачі влади. Однак проти лідерів опозиції проводять утиски. Частина з них вимушено виїхала за кордон, зокрема, і в Україну.
  • Лукашенко немає жодних намірів йти на переговори із протестувальниками та сприяти дипломатичному вирішенню конфлікту.