Крок до мрії

6 травня у Софії (Болгарія) стартував ліцензійний турнір, у якому взяли участь дві українські борчині Ірина Чихрадзе (до 53 кілограмів) та Алла Белінська (до 76 кілограмів). Дівчата отримали останню можливість відібратись на Олімпіаду у Токіо.

Цікаво прочитати Яскравий виступ українок та 8 "золото" Стадник: ексклюзивні емоції після ЧЄ з боротьби

Борчиням потрібно було дійти до фіналу турніру у Болгарії, щоб виступити на головному старті у житті кожного спортсмена.

Хто представить Україну на Олімпіаді-2020

  • Оксана Лівач (50 кілограмів)
  • Аліна Грушина-Акобія (53 кілограми)
  • Ірина Коляденко (62 кілограми)
  • Алла Черкасова (68 кілограмів)
  • Алла Белінська (76 кілограмів)

Шлях Алли Белінської до ліцензії на Олімпіаду

Розпочала свій шлях на турнірі у Софії Белінська з 1/8 фіналу, перемігши литовку Камілу Гаукайте 4:0, а у наступному колі румунку Каталіну Аксенте – бронзову призерку чемпіонату Європи-2020 – 5:0.

У півфіналі на Белінську чекала борчиня із Венесуели Марія Акоста. Українка святкувала переконливу перемогу над суперницею 8:0. Завдяки цій перемозі Алла не лише вийшла у фінал, а й здобула олімпійську ліцензію. Для 25-річної борчині з України ця Олімпіада у Токіо стане першою у кар'єрі.

Додамо, що нещодавно Алла святкувала перемогу на чемпіонаті Європи у Варшаві (Польща). Українка у ваговій категорії 72 кілограми продемонструвала чудову боротьбу та вирвала "золото" у представниці Болгарії Юліанни Яневої 6:3.