Зухвала заява Берінчика

Боксери – неофіційні претенденти, тому Берінчику та Лопесу ще дуже далеко до спільного поєдинку. Однак український боксер розповів, як би себе поводив на ринзі проти зухвалого американця.

Варте уваги Ефектні виходи, кров та нокаути: вогняне промо бою Берінчик – Санчес

Як діяти проти Лопеса? Ринг покаже, що тут розповідати. Потрібно виходити і пи*дити його, долба*оба, носатого під*раса,
– заявив Берінчик.

32-річний боксер не заглядає у майбутнє, не придумує якісь стратегії на поєдинок. За словами українця, зараз він просто виконує свою роботу та завдання, які з'являються перед ним.

Наголосимо, що у жовтні 2020 року Теофімо Лопес провів бій проти іншого українця Василя Ломаченка. Боксери провели на ринзі усі 12 раундів. За суддівськими записками бій завершився перемогою боксера з США, який з-під носа забрав в українця звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі.

  • Вже у суботу, 21 березня, українські прихильники боксу знову побачать Берінчика на професійному ринзі. Його суперником стане Хосе Санчес, а поєдинок відбуватиметься у Броварах.
  • Чилієць вже прилетів в Україну з тренером Мігелем Гонсалесом. На кону буде стояти чемпіонський пояс WBO International, яким володіє Берінчик.
  • Цей захист стане для боксера з України вже п'ятим у кар'єрі після здобуття титулу в бою проти представника Філіппін Росекі Крістобаля у грудні 2018 року.