Донецька команда стартуватиме з третього кваліфікаційного раунду, тому для виходу в основну сітку турніру Шахтарю треба буде пройти двох суперників. Вже точно можна сказати, що віцечемпіон України буде сіяним в обох раундах кваліфікації за "Шляхом представників ліг".

Варте уваги Хто зіграє в Лізі чемпіонів в сезоні 2021/2022: ймовірні суперники Динамо

Суперники в третьому кваліфікаційному раунді

Зважаючи, що Шахтар буде сіяним, точно можна сказати, з ким команда не зіграє. У третьому кваліфікаційному раунді такою командою буде португальська Бенфіка. Також в когорті сіяних команд і Монако. Однак клуб з чемпіонату Франції має можливість уникнути кваліфікації, якщо Манчестер Юнайтед в середу, 26 травня, виграє у фіналі Ліги Європи та стане переможцем. Адже "червоні дияволи" вже гарантували собі місце в Лізі чемпіонів наступного сезону, і місце за квотою Ліги Європи отримає третя команда з Франції.

Сіяним може бути й шотландський Селтік. Але команді ще треба пройти другий раунд кваліфікації.

Натомість до несіяних потрапив російський Спартак. Але українські та російські клуби продовжують розводити в єврокубках, тож на цього суперника теж не варто очікувати.

Дивіться також Шахтар чи Динамо: хто більше заробив у єврокубках у минулому сезоні

Відтак з усіх команд, які точно зіграють в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів, і який може випасти Шахтарю – бельгійський Гент. Щодо решти команд, то їм спочатку слід пройти попередній раунд кваліфікації. До таких відносяться нідерландський ПСВ, чеська Спарта, австрійський Рапід, турецький Галатасарай та данський Мідтьюлланд.

Суперники в плей-офф кваліфікації

Якщо Шахтар пройде в плей-офф кваліфікації, то як було зазначено вище, команда опиниться серед сіяних. Там же буде і Бенфіка у випадку успішного подолання попереднього етапу. Інші команди потраплять до несіяних, і можуть стати суперником "гірників".

Якщо ж Шахтар програє на будь-якій стадії кваліфікації, то отримає місце в групі Ліги Європи.