Роналду та Мессі

Пост Кріштіану Роналду, в якому він повідомив, що він з Джорджіною Родрігес очікують на двійню, було опубліковано 28 жовтня. І до кінця року це повідомлення зібрало понад 32,2 мільйона лайків. Саме цей пост і став найбільш залайканим в інстаграм у 2021 році.

До теми Кохана Роналду стане головною героїнею фільму від Netflix: проморолик стрічки

Однак пост Роналду про очікування на двійню не став найбільш популярним в інстаграмі за усю історію. Лідерство і далі продовжує утримувати фотографія яйця, яке було зроблено 4 січня 2019 року. на цей час пост має 55,55 мільйона лайків. Пост Роналду – лише другий.

Ще три пости, які потрапили у топ-10 за підсумками 2021 року, належать Ліонелю Мессі. У 2021 році в нього відбулися три важливі події:

  • Він покинув Барселону, за яку виступав протягом 17 років. Пост про прощання з клубом зібрав 21,2 мільйона лайків. Це восьме місце.
  • Виграв Копа Америка. Це перший трофей на дорослому рівні для Мессі с кладі збірної Аргентини. Фото з кубком переможця "принесло" Мессі 22 мільйони лайків та 7 місце в рейтингу.
  • Став гравцем французького ПСЖ. 11 серпня його офіційно представили як гравця команди. Фото з формою нового клубу зібрало 22,1 мільйона лайків, ставши п'ятим найбільш популярним дописом в інстаграм у 2021 році.