Туринці ледь завершили матч Ліги чемпіонів перемогою. У компенсований арбітром час форвард "Ювентуса" Альваро Мората вирвав три очки для "Ювентуса" – 2:1. Перший гол у зустріч за господарів забив Кріштіану Роналду, який став для нього ювілейним, повідомляє OptaPaolo.

Як відбувся матч "Ференцварош" Реброва на останній хвилині втратив нічию проти "Ювентуса": відео

"Вічне" протистояння з Мессі

На 35-й хвилині португалець підхопив передачу та вирішив завдати удару. М'яч пролетів поруч із голкіпером, встановивши рахунок першого тайму 1:1.

Цей гол став 70-м у Лізі чемпіонів для зірки італійського клубу. До цього такий показник встановлював лише аргентинець Ліонель Мессі. Футболісти грають у різних лігах, але на далі продовжують сперечатись за найкращі результати у клубних турнірах.

Вчора, 24 листопада, свій матч зіграла і каталонська "Барселона", але Мессі був відсутній у заявці на матч з київським "Динамо". Головний наставник Рональд Куман пояснив відсутність капітана щільним графіком, тому дали аргентинцю відпочинок.