У понеділок, 1 липня, на Євро-2024 пройдуть чергові два матчі 1/8 фіналу. На пізній вечір винесена битва за участю Португалії, яка у Франкфурті-на-Майні зустрічатиметься зі Словенією, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Амбітні вискочки проти Роналду

Словенці стали одним із відкриттів Євро-2024. Команда Матьяжа Кека вважалась аутсайдером групи С, але у підсумку не програла жодного матчу (три нічиї). Ба більше, у зустрічі із Сербією Словенія зовсім трохи не дотерпіла, щоб втримати перемогу.

Тепер же балканці готуються дати бій більш грізному супернику. Португальці вразили своєю атакою у матчах проти Чехії та Туреччини, але примудрились поступитись в останньому турі Грузії.

Втім фанатам не варто сильно переживати через цю поразку. Команда заздалегідь забезпечила собі перше місце та грала неоптимальним складом. Настрій на Словенію буде зовсім іншим.

Роберто Мартінеса має тішити кадрова ситуація. Всі травмовані вже відновились, тому коуч зможе виставити оптимальний склад. А ось у Словенії є одна важлива втрата, лівий захисник Янжа перебрав карток. Саме він забив рятівний гол у ворота Данії.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Португалія – Словенія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Португалія – Словенія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

ПОРТУГАЛІЯ – СЛОВЕНІЯ

Португалія: Кошта – Канселу, Пепе, Діаш, Мендеш – Пальїнья, Вітінья – Бернарду Сілва, Фернандеш, Леау – Роналду.

Словенія: Облак – Карнічнік, Дркушич, Бійол, Балковец – Стоянович, Черін, Елснік, Млакар – Шешко, Шпорар.

Сілва робить рахунок 3:0 та виводить збірну Португалії у чвертьфінал Євро-2024!!! В 1/4 фіналу Роналду зіграє проти Мбаппе.

Кошта!!! Знову сейв. Вербіч не забиває!!!

Фернандеш робить рахунок у серії 2:0!

Коштаааа! Голкіпер Португалії потягнув ще один пенальті від Балковеца!

Роналду забиває перший пенальті Португалії 1:0.

Ветеран Словенії Ілічіч схибив із позначки. Кошта тягне!!!

Розпочне серію пенальті збірна Словенії.

На уболівальників чекає серії пенальті!

120 хвилина

Одну хвилину компенсував арбітр.

115 хвилина

Неймовірний епізод змарнував Шешко, який не реалізував вихід віч-на-віч!!!

112 хвилина

Словенія не змогла реалізувати небезпечний штрафний.

108 хвилина

Пальїнья головою пробив під поперечину. Облака потягнув непростий постріл.

107 хвилина

Другий екстратайм розпочався із жовтих карток для словенців Бівола та Балковеца.

106 хвилина

Роналду не стримує сліз прямо перед стартом другого 15-хвилинного тайму, який вже розпочався!

105+2 хвилина

Перший екстратайм закінчився нульовою нічиєю.

105 хвилина

Облаааакккк!!!! Ян тягне 11-метровий Роналду. Неймовірнооо!!!

103 хвилина

ПЕНАЛЬТІІІ!!! Дркушич поставив підніжку Жоті.

102 хвилина

Жовта картка для Станковича. Вже третє попередження для Словенії.

100 хвилина

Облак забрав м'яч до рук після насильного удару Жоти.

95 хвилина

Удар Вербіча заблокував захисник. Кутовий!

92 хвилина

Мендеш закинув м'яч у напрямку на Роналду. Але Кріштіану із м'ячем так і не зустрівся.

Перший екстратайм розпочато!

Статистика основного часу

Кінець другого тайму

Основний час завершено. Команди не забили голів, на нас чекають екстратайми.

90+2 хвилина

Целара ледь не вивели віч-на-віч із Коштою, але Пепе встиг відібрати м'яч у словенця.

90 хвилина

Арбітр компенсував 4 хвилини.

89 хвилина

Момент у Роналду! Португальця вивели майже сам на сам із Облаком, але гравець Аль-Насра з гострого кута пробив прямо у Облака.

86 хвилина

Вербич вийшов замість Стояновича.

84 хвилина

Без моментів у Португалії. Все йде до нічиєї в основний час.

81 хвилина

Напад Португалії ніяк не може зламати оборону словенців. Балканці терплять до екстратаймів.

77 хвилина

У Португалії Консейсау вийшов замість Леау.

75 хвилина

Дві заміни від Чехії. Шпорар та Млакар поступаються місцями на полі Целару та Станковичу.

73 хвилина

Знову Роналду б'є зі штрафного. Вище воріт.

71 хвилина

Бернарду Сілва трохи не встиг замкнути простріл від Канселу.

69 хвилина

Двоє словенців закрили Роналду та не дали йому на дриблінгу увірватися у карний майданчик.

66 хвилина

Перша заміна у грі. Вітінья поступився місцем на полі Жоті.

63 хвилина

Оце момент у Словенії! Шешко виводили сам на сам із Коштою, але під пресингом від Пепе форвард пробив повз ворота.

61 хвилина

Черін вирішив пробити здаля, але м'яч полетів вище воріт.

59 хвилина

Діаш відгукнувся на подачу з флангу, але забив вкрай слабо.

55 хвилина

Неймовірно потужний постріл від Роналду зі штрафного. Облак на місці.

53 хвилина

Простріл від Вітіньї заблокований.

50 хвилина

Елснік несильно пробив по воротах. Кошта на місці.

48 хвилина

Канселу класно прорвався у карний майданчик Словенії, але Дркушич заблокував його простріл. На добиванні був Бернарду Сілва, який послав м'яч на трибуни.

Початок другого тайму

Гра поновлена, команди вийшли без змін.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Команди поки голів не забивали. Португалія тисне, але Словенія дає потужний бій фавориту. Чекаємо на продовження.

45+2 хвилина

Суперпостріл віж Пальїньї! М'яч потрапив у стійку.

45 хвилина

Арбітр компенсував дві хвилини.

44 хвилина

Кошта воправся із дальнім ударом Шешко.

41 хвилина

Стоянович класно прорвався по флангу та прострілював на Шпорара. Словенця на мить випередив Мендеш.

38 хвилина

Карнічнік зіграв рукою по м'ячу, щоб зупинити Леау. Попередження Жану.

37 хвилина

Тепер Роналду трохи не вистачило, щоб замкнути навіс від Вітіньї.

35 хвилина

Потужний удар Роналду зі стандарту, але трохи вище воріт.

33 хвилини

Дркушич змушений зривати прорив Леау не за правилами. Жовта картка словенцю.

31 хвилина

Роналду пробив головою після навісу, але вкрай слабко. М'яч в руках Облака.

28 хвилина

Дркушич знімає м'яч з голови Роналду після подачі з флангу.

26 хвилина

Орсато пошкодував Леау, не виписавши йому жовту картку за брудний фол.

23 хвилина

Мендеш двічі завадив словенцям створити гостроту біля воріт Кошти.

21 хвилина

Шпорар класно зачепився за м'яч біля чужого майдданчика, але виконав невдалий пас на Шешко.

17 хвилина

Не дуже гострий простріл від Фернандеша. Словенські захисники поки не відчувають проблем.

15 хвилина

Роналду трохи не вистачило довжини ніг, щоб замкнути навіс від Бернарду СІлви.

12 хвилина

Вітінья подав із кутового, але захист Словенії впорався із завданням.

9 хвилина

Невдалий удар від Вітіньї зі штрафного. Повз ворота.

6 хвилина

Діаш отримав м'яч після кутового, але з гострого кута пробив повз ворота.

4 хвилина

Фернандеш виконав шикарну подачу на Леау, але тому нормально пробити не дав Карнічнік.

3 хвилина

Простріл від Елсніка накрили захисники Португалії.

Початок матчу

Зустріч у Франкфурті-на-Майні стартувала. Поїхали!

Команди вже на полі!

Історія зустрічей

Португалія та Словенія відіграли всього один очний матч в історії. Це був спаринг у березні цього року і виграла його балканська команда з рахунком 2:0.