У вівторок, 18 червня, на Євро-2024 пройдуть два матчі першого туру в групі F. На пізній вечір винесена зустріч за участю Португалії, яка буде протистояти збірній Чехії, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Роналду починає останнє Євро

Португальці провели феноменальну кваліфікацію, вигравши всі 10 матчів у групі. При цьому команда Мартінеса вражала не тільки нападом (аж 36 голів), але і надійною обороною (всього два пропущених м'ячі).

На Євро іспанський тренер зміг взяти найсильніших виконавців. Такому вибору кадрів може позаздрити будь-який наставник. Разом із низкою талантів на турнір відправились досвідчені Пепе та Роналду.

До стартової гри португальці підходять без кадрових втрат. Першим суперником підопічних Мартінеса стануть непоступливі чехи. Команда Івана Гашека не хапає зірок з неба, проте відзначається високою організацією гри.

Крім того, в розпорядженні чехів є кілька якісних виконавців з АПЛ та Бундесліги, такі як Шик, Цоуфал, Соучек та Гложек. Команда явно налаштована вийти у плей-оф та повторити успіх на Євро-2020, а саме прохід у чвертьфінал.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Португалія – Чехія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Португалія – Чехія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

ПОРТУГАЛІЯ – ЧЕХІЯ 2:1

Голи: Гранац, 70 (автогол), Койсенсау, 90+2 – Провод, 63.

ПОРТУГАЛІЯ: Кошта – Далот, Пепе, Діаш, Мендеш – Бернарду Сілва, Вітінья, Фернандеш, Канселу – Леау, Роналду.

ЧЕХІЯ: Станек – Цоуфал, Гранац, Холеш, Крейчі, Доудєра – Провод, Соучек, Шульц – Кухта, Шик.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток! Португалія таки вирвала перемогу у Чехії, яка відбивалась всю гру. Двох хвилин не вистачило команді Гашека, щоб відсвяткувати нічию.

90+4 хвилина

Небезпечний удар від Барака! Дуже близько було.

90+3 хвилина

У Чехії заміна. Хори вийшов замість Голеша.

90+2 хвилина

Жовта картка Койсенсау за зняту футболку.

ГОООООЛ!!! Португалія таки забиває переможний м'яч, спрацювали заміни. Нету прострілив у центр, Гранац невдало зупинив снаряд і Койсенсау впритул розстріляв ворота Станека. 2:1

Відео голу:

90 хвилина

Чотири хвилини додав рефері.

89 хвилина

Заміни від Португалії. Семеду, Койсенсау та Нету вийшли на поле. Вони замінили Вітінью, Канселу та Мендеша.

87 хвилина

Португалія забила після удару Роналду в стійку та добивання від Жоти. Проте Кріштіану заліз у невеличкий офсайд.

85 хвилина

Захист Чехії зупинив прохід Жоти у свій майданчик.

81 хвилина

Крута подача від Фернандеша на Роналду. Форварда Аль-Насра встигли накрити захисники.

79 хвилина

Дві чеські заміни. Барак та Шевчик вийшли на поле, Провод та Шульц тепер відпочиватимуть.

75 хвилина

Жота намагався загострити передачею, але захист підчистив.

70 хвилина

ГООООЛ!!! Чехія знову забиває, але цього разу у свої ворота. Мендеш скидував під замикання від Роналду. Форварда випередив Станек, але відбив м'яч прямо у Гранаца. Від захисника снаряд і залетів у ворота. 1:1

Відео голу:

69 хвилина

Португалія продовжує тиснути, але Чехія б'ється та страждає заради результату.

65 хвилина

Дві заміни від Португалії. Далот та Леау поступаються місцями на полі Жоті та Інасіу.

63 хвилина

ГОООООЛ!!! Чехія дуже несподівано виходить вперед. Провод вирішив вистрілити здаля і м'яч по красивій траекторії від стійки залетів у ворота Кошти. 0:1

Відео голу:

62 хвилина

Чехія оновила напад. Шик та Кухта пішли відпочивати, замість них вийшли Лінгр та Хитіл.

60 хвилина

Португалія дуже сильно притисла чехів до воріт. Станек парирував удари Роналду та Сілви, захисники активно стеляться у підкатах.

57 хвилина

Шик ззаду грубо зіграв проти Канселу та отримав овту картку.

55 хвилина

Роналду відгукнувся на подачу Діаша з флангу, але головою пробив вище воріт.

52 хвилина

Шик намагався пробити з-за меж майданчика з гострого кута. Дуже неточно.

48 хвилина

Неточний дальній удар Далота.

Початок другого тайму

Перерва завершена, матч поновлено.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Португалія тотально домінує, але чехи поки не пропустили. Рахунок 0:0.

45+1 хвилина

Небезпечний удар Роналду з розвороту. Станек на місці.

45 хвилина

Одну хвилину додав рефері.

42 хвилина

Португалія контролює м'яч, чехи без моментів взагалі.

39 хвилина

Леау вирішив підмалювати пенальті на вході у карний майданчик. Суддя не повівся та отримав жовту картку.

35 хвилина

Роналду п'ятою віддав на Вітінью, який увірвався у майданчик чехів та готовий був пробивати. Захисники в останній момент вибили м'яч з-під його ніг.

33 хвилина

Сейв від Станека! Фернандеш крутим пасом вивів Роналду на рандеву із чеським кіпером, але той зміг відбити удар Кріштіану. Другим темпом добивав Вітінья, але Станек знову на місці.

30 хвилина

Невдала подача Мендеша на Роналду.

27 хвилина

Чехії сильно пощастило! Фернандеш вирізав суперпас на Леау, але Рафаель зовсім трохи не встиг до м'яча.

24 хвилина

Зрячий постріл Фернандеша здаля, м'яч пролетів над поперечиною.

22 хвилина

Діаш небезпечно пробивав з-за меж карного майданчика. Шульц вдало кинувся під м'яч.

20 хвилина

Невдалий навіс від Фернандеша. Чехи відбились.

17 хвилина

Авантюрний дальній постріл від Мендеша. Занадто неточно.

13 хвилина

Крейчі перехопив передачу від Леау в центр майданчика.

9 хвилина

Роналду головою замикав подачу Леау, але удар вийшов неточним.

8 хвилина

Неточна подача Вітіньї з кутового.

5 хвилин

Пепе заблокував небезпечний удар від Шика.

3 хвилина

Неточний навіс Бернарду Сілви на Роналду.

Початок матчу

Суддя дав свисток. Гра стартувала!

Команди вже вийшли на поле у Лейпцигу!

Історія зустрічей

Португалія та Чехія відіграли п'ять очних матчів. Чотири з них виграли лузітани, тоді як ще один матч залишився за чехами.