Марциняк: Ніхто не мав претензій

Збірна України була близькою до того, щоб потрапити на ЧС-2022. На жаль, у фінальному матчі "синьо-жовті" мінімально поступилися Уельсу. Одним із ключових епізодів назвали непризначений пенальті за фол на капітані "жовто-синіх" Ярмоленку на 40-й хвилині зустрічі.

До теми Лаос дав поборотись: відео спірного епізоду з падінням Ярмоленка у штрафному Уельсу

Одним із ключових епізодів назвали непризначений пенальті за фол на капітані "жовто-синіх" Ярмоленку на 40-й хвилині зустрічі.

Марциняк розповів, чому не призначили пенальті у матчі Уельс – Україна.

Він не пішов дивитись повтор, тому що відеоасистент його не покликав. Це було ясно. Ми завжди запитуємо себе: чому він не пішов дивитися VAR? Тому що арбітру кажуть, що ухвалено правильне рішення. У моменті з Ярмоленком він звернувся до асистента, який оцінив момент і вказав на правильність рішення,
– розповів арбітр.

"Знаю, що думки щодо моменту в матчі Уельс – Україна розділилися, але ніхто не мав претензій. Я дивлюсь на реакцію футболістів. Він суддя з величезною довірою, його дуже поважають тренери та гравці. Він топ-арбітр", – додав Марциняк.

Ярмоленко подарував Уельсу путівку до Катару

• У півфінальному відбірковому поєдинку українці тріумфували, здолавши Шотландію. Гра закінчилася з рахунком 1:3.
  • Та у фіналі "синьо-жовтим" не вдалося повторити успіх. Прикрий автогол Ярмоленка подарував Уельсу путівку на Мундіаль.
  • Півзахисник Динамо та збірної України Сергій Сидорчук розповів, що капітан національної команди дуже болісно сприйняв поразку від валлійців.