У п'ятницю, 7 червня, відбудеться другий товариський матч збірної України напередодні Євро-2024. Команда Сергія Реброва у Варшаві поміряється силами зі збірною Польщі, пише 24 Канал.

До теми Вибір Сергія Реброва: склад збірної України на товариські матчі перед Євро-2024

Євро все ближче

"Синьо-жовті" вже провели міні-збір у Німеччині та зіграли з цією збірною перший спаринг. Україна змогла стримати одного з фаворитів Євро-2024, розписавши нульову нічию.

Тепер же на нашу команду чекає номінально слабший суперник. Втім поляки за своїм рівнем є близькими до української команди. Підопічні Міхала Пробєжа також вийшли на Євро через плей-оф Ліги націй.

Наставник поляків зможе розраховувати на найсильніших своїх виконавців. Лідерами команди в першу чергу є Левандовський, Зелінський, Щенсни та Ківіор. Загалом склад "Кадри" виглядає немолодим, лише трьом гравцям менше 24-х років.

Що стосується команди Реброва, то в основі має вийти Андрій Лунін. Кіпер Реала через переможний фінал Ліги чемпіонів пропустив спаринг з німцями. Втім на Євро саме Андрій бачиться основним кіпером. Також очікуємо повернення Миколенка.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Польща – Україна можна буде на ОТТ-платформі Megogo. Також пряма трансляція спарингу буде доступною на регіональних каналах Суспільного. Початок зустрічі – о 21:45 за київським часом.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Польща – Україна. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

ПОЛЬЩА – УКРАЇНА 3:1

Голи: Валюкевич, 11, Зелінський, 17, Романчук, 30 – Довбик, 42.

ПОЛЬЩА: Скорупскі – Саламон, Валюкевич, Ківіор – Скураш, Романчук, С. Шиманський, Залевський – Зелінський, Букса – Мілік.

УКРАЇНА: Бущан – Тимчик, Таловєров, Бондар, Миколенко – Сидорчук, Маліновський, Судаков – Зубков, Довбик, Ярмоленко.

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Україна програла Польщі у спарингу, але продемонструвала непогану гру в другому таймі. Останній товариський матч перед Євро відбудеться за чотири дні (11 червня) в Кишиневі проти Молдови.

90+3 хвилина

Мудрик майже вивів Ваната сам на сам, але Скорупський на долю секунди випередив Владислав.

90+2 хвилина

М'яч у українців, але наших гравців не вистачає на завершальний удар. Поляки легко переривають наші атаки.

90 хвилина

Чотири хвилини компенсував суддя.

88 хвилина

Бущан парирував удар Левандовського з лінії майданчика.

87 хвилина

Таловєров скосив Буксу та отримав "гірчичник".

85 хвилина

Тимчик головою скидував на Ваната, але форвард Динамо головою пробив неточно.

83 хвилина

Мудрик небезпечно прострілював у центр, але Скорупський випередив Ваната.

82 хвилина

Шапаренко замінив Судакова.

80 хвилина

Два супершанси поспіль отримали Судаков та Зінченка. Перший пробив впритул у кіпера, а другий запустив м'яч вище воріт.

79 хвилина

Михайліченко прострілював на Ваната, але форвард Динамо не дістався м'яча.

77 хвилина

Ванат вийшов на поле замість Довбика.

75 хвилина

Букса головою небезпечно пробив після подачі зі штрафного. Бущан вдало парирував удар форварда.

73 хвилина

Знову травма у поляків… Залевський достроково залишив поле через пошкодження, замість нього вийшов Пихач.

71 хвилина

Мудрик одразу спробував себе дальнім ударом. Вище воріт.

69 хвилина

Три заміни від Реброва. Ярмоленко, Зубков та Маліновський залишають поле, замість них вийшли Циганков, Мудрик та Михайліченко.

66 хвилина

Левандовський замикав подачу з флангу, але кут був занадто гострий. Не вийшов удар у форварда Барселони.

63 хвилина

Калужинскі спробував вразити ворота дальнім пострілом. Дуже неточно.

61 хвилина

Також на полі з'явились Левандовський, Берешинський та Калужинскі. Поле залишили Урбанскі, Зелінський та Валюкевич.

60 хвилина

Романчук отримав пошкодження та залишає поле. Замість нього вийшов Модер.

58 хвилина

Класний удар від Довбика з лінії карного майданчика. Лише спина захисника врятувала Польщу від пропущеного голу.

56 хвилина

Маліновський грубо полетів у підкат та отримав жовту картку.

55 хвилина

Тимчик прострілював на Довбика, але м'яч після рикошету дістався воротаря.

53 хвилина

Скураш спробував пробити здаля. Бущан на місці.

50 хвилина

Тимчик не за правилами завадив Залевському зайти у карний майданчик. Жовта картка гравцю Динамо.

48 хвилина

Небезпечний удар Скураша! М'яч звалився з ноги вінгера після удару з близької відстані.

46 хвилина

Заміна від Реброва. Миколенка замінив Зінченко.

Початок другого тайму

Матч відновлено!

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Рахунок 3:1, однак Україна готова робити камбек у другому таймі. Чекаємо!

44 хвилина

Непогана подача Судакова з кутового. Скорупський нейтралізував небезпеку.

42 хвилина

ГООООООЛ, Таки розмочила рахунок Україна. Довбик отримав м'яч перед карним майданчиком, знайшов момент для удару та вразив нижній кут воріт Скорупського. 3:1

Відео голу:

38 хвилина

Ярмоленко і Довбик намагається грати у дрібний пас, але захист Польщі накриває наших гравців.

35 хвилина

Гра іде повністю за сценарієм господарів. Україна інколи створює моменти, але вони не є небезпечними для поляків.

32 хвилина

Який момент у Тимчика! Захисник Динамо опинився прямо перед Скорупським після скидки п'ятою від Довбика. Кіпер Болоньї ногою парирував удар Олександра.

30 хвилина

ГООЛ. Польща вже громить команду Реброва. Після подачі з кутового гол оформив уродженець України Тарас Романчук. 3:0

Відео голу:

25 хвилина

Боротьба йде в центрі поля, поки без небезпечних моментів.

23 хвилина

Україна провела кілька непоганих атак, проте так і не довела їх до удару.

19 хвилина

Залевський ледь не зрізав м'яч у власні ворота після подачі Тимчика.

17 хвилина

ГОЛ. Пропускаємо другий… Зелінський подавав у карний майданчик, проте м'яч пролетів усіх та залетів у ворота, дезорієнтувавши Бущана. 2:0

Відео голу:

16 хвилина

Дуже небезпечний момент у поляків! Буксу вивели на ударну позицію, але Бущан врятував після удару Адама впритул.

13 хвилина

Зелінський спробував себе ударом здаля. Вище воріт.

11 хвилина

ГОЛ. Пропускає Україна на старті. Після кутового м'яч заплутався у метушні в майданчику. Першим зорієнтувався Валюкевич, який проштовхнув снаряд у ворота Бущана. 1:0