У п'ятницю, 21 червня, відбудуться матчі другого туру групи D на чемпіонаті Європи-2024. Першими на поле у Берліні вийдуть Австрія та Польща, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Нічия не вигідна обом командам

Команди одразу вважались головними аутсайдерами групи D, адже Франція та Нідерланди є командами на голову вище класом. Втім перші тури показали, що австрійці та поляки готові псувати нерви фаворитам.

Голандці змогли вирвати перемогу над Польщею лише в кінці матчу. У свою чергу Австрія поступилась французам лише через автогол Вебера. Зрештою все одно ці команди навряд чи зможуть стрибнути вище третього місця.

Воно може стати прохідним, проте для цього потрібно визначити переможця у звітній зустрічі. Нічия ж, скоріше за все, залишить обидві збірні за бортом плей-оф, адже третє місце матиме замало очок для проходу. Кадрова ситуація виглядає кращою у австрійців.

Рангнік може розраховувати на всіх гравців із заявки, тоді як у Пробєжа під питанням участь одразу трьох футболістів – Давідовіча, Саламона та Левандовського. Особливо болючою є втрата останнього, адже Роберт є головною зіркою та лідером "Кадри".

Результат цієї зустрічі цілком може залежати від того, чи зіграє форвард Барселони. Скоріш за все, тренер зробить усе можливе, щоб заграти свою головну зірку у лобовій зустріч.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Польща – Австрія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Польща – Австрія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

Польща – Австрія 1:3

Гол: Пйонтек, 30 – Траунер, 9, Баумгартнер, 67, Арнаутович, 78 (з пенальті)

Польща: Щенсни, Давидович, Беднарек, Ківіор, Петровськи, Зелінськи, Букса, Франковськи, Слиш, Залевськи, Пйонтек

Австрія: Пентц, Тройнер, Пош, Зайвальд, Баумгартнер, Ляймер, Лінхарт, Мвене, Грилліш, Забітцер, Арнаутович

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток фіксує перемогу Австрії над Польщею з рахунком 3:1.

90+3 хвилина

Поляки втратили шанс скоротити розрив у рахунку. Гросіський пробив в один дотик, але повз ворота.

90 хвилина

Арбітр додав 4 хвилини.

88 хвилина

Гра рукою гравця Польщі? Арбітр не побачив порушення.

87 хвилина

Заміна у Польщі: Пйотра Зелінського замінив Кацпер Урбанський.

85 хвилина

Австрія втратила ще один стовідсотковий момент. Лаймер не скористався виходом сам на сам.

84 хвилина

Щенсни рятує Польщу від четвертого голу. Голкіпер нейтралізував спробу Штефана Поша.

81 хвилина

Подвійна заміна у збірної Австрії. Арнаутович та Баумгартнер залишили поле. Їх замінили Грегорич та Шмід.

78 хвилина

ГОООЛ! Арнаутович спокійно реалізував одинадцятиметровий. 1:3 на користь Австрії.

Відео голу

77 хвилина

Австрія заробила пенальті. Щенсни збив Забітцера після виходу сам на сам.

76 хвилина

Міхал Пробєж кидає свіжі сили в бій. Каміль Гросіцький замінив Бартоша Сліша.

75 хвилина

Щенсни рятує Польщу після неймовірного удару Патріка Віммера.

70 хвилина

Арнаутович (Австрія) заробив жовту картку.

67 хвилина

ГОООЛ! Австрія виходить вперед. Крістоф Баумгартнер технічним ударом з межі штрафного майданчика пробив у кут воріт Щенсни. 1:2.

Відео голу

64 хвилина

Роберт Левандовський отримав жовту картку.

63 хвилина

Заміна у збірної Австрії. Александер Прасс вийшов замість Філіпа Мвене.

62 хвилина

Ще одне попередження у поляків. Жовту картку отримав Якуб Модер.

60 хвилина

Подвійна заміна у поляків. В гру вступають Левандовський та Свідерський. Вони замінили Буксу та Пйонтека.

59 хвилина

Автор голу Транер (Австрія) через травму залишив поле. Його замінив Кевін Данзо.

56 хвилина

Патрік Віммер (Австрія) отримав гірчичник за зрив атаки. За жовтими картками рахунок теж – 1:1.

54 хвилина

Дальній удар Забітцера був заблокований.

53 хвилина

Поляк Бартош Сліш за грубий підкат отримав першу в матчі жовту картку.

51 хвилина

Штефан Пош (Австрія) замикав подачу з кутового. Проте його удар головою не став проблемою для Щенсни.

51 хвилина

Патрік Віммер (Австрія) заробив кутовий.

46 хвилина

У перерві відбулися заміни.

Якуб Морер (Польща) замінив Якуба Пйотровського. У Австрії Патрік Віммер замінив Флоріана Грілліча.

Початок другого тайму

Гра поновилася.

Статистика першого тайму

Австрійці більше володіють м'ячем. Проте небезпечніше атакують поляки.

Кінець першого тайму

Команди пішли на перерву за рахунку 1:1.

45+1 хвилина

Небезпечний удар зі штрафного у виконанні Зелінського. М'яч полетів під праву стійку, але голкіпер відбив його на кутовий.

45 хвилина

Арбітр додав 1 хвилину.

42 хвилина

Ще одна гарна нагода забити у Марселя Забітцера (Австрія). М'яч після його удару здалеку просвистів поруч зі стійкою.

39 хвилина

Перспективний удар Забітцера (Австрія) заблокував захисник "Кадри".

37 хвилина

Небезпечна гра зі сторони Фальковського (Польща).

30 хвилина

ГООООЛ! Польща зрівнює рахунок. Кшиштоф Пйонтек підхопив м'яч у штрафному майданчику та точно пробив у кут воріт. 1:1.

Відео голу

29 хвилина

Було дуже небезпечно біля воріт Австрії. Прохід правим флангом Франковський завершив прострілом. М'яч вилетів на кутовий.

27 хвилина

Польща значно активніше заграла в атаці. Пйотр Зелінський завдав удару з-меж штрафного майданчика, який заблокували захисники збірної Австрії.

23 хвилина

Арнаутович (Австрія) на ударній позиції. Щенсни на висоті, але арбітр зафіксував офсайд.

18 хвилина

Прекрасну нагоду зрівняти рахунок втратив Нікола Залевський. Форвард бробив зльоту, але вище воріт.

14 хвилина

Наразі тотальна ігрова перевага за гравцями збірної Австрії. Поляки захищаються.

9 хвилина

ГООООЛ! Забиває Австрія! Гернот Траунер високо вистрибнув на флангову подачу та ефектно пробив головою. 0:1 – Австрія повела в рахунку.

Відео голу

5 хвилина

Австрійці на половині поля Польщі. Наразі особливих загроз воротам Щенсни немає.