Дерек Чісора далі продовжує коментувати свою поразку від Усика та применшувати заслугу українця у перемозі. Боксер з Великої Британії вважає, що вони обоє близько були до перемоги. Про це розповів сам британець у інтерв'ю для YouTube-каналу IFL TV.

Варто прочитати: Джошуа та Ф'юрі "з'їдять" Усика: Чісора оцінив шанси українця

Недотягує до рівня супертяжів

"Я постійно перебував біля нього, більше тиснув, пробивав усюди. Я гадаю, що завдав більше ударів за Олександра. Більша частина його ударів була неточною", – сказав Дерек.

Він вважає, що Усик не зможе показати все на що здатен у суперважкому дивізіоні. Удари українця не несуть тієї потужності, які повинні мати справжні супертяжі.

Дереку вдавалось ухилятись від силових ударів Олександра. Єдиний класний удар у виконанні боксера з України, який відзначив Дерек, був у сьомому раунді. Проте, цей удар не зламав британця, який встояв на ногах.

Усик – Чісора: головне після бою

  • Дерек Чісора програв Усику за одноголосним рішенням суддів – 117:112, 115:113, 115:113.
  • Після поразки британець гостинно завітав у роздягальню української команди, щоб ще раз привітати Олександра з перемогою та пригостити бургерами. Усик прокоментував такий вчинок від Дерека та заявив, що був вражений ставленням до нього з британської сторони.
  • Після цього поєдинку Олександр повинен зустрітися з Ентоні Джошуа – чемпіоном світу за версіями WBO, WBA, IBF. Усик – офіційний претендент по лінії WBO. До слова, Джошуа відвідав бій Усика.
  • Чісора після поразки вже встиг кинути виклик Ділліану Уайту, обізвавши його віслюком у соцмережах.