Функціонер підкреслив, що атмосфера в жіночій збірній Олімпійського комітету Росії з фігурного катання залишала бажати кращого.

Дивіться також Стала заручницею цієї ситуації, – зірка з України підтримала Валієву, яка попалася на допінгу

"Після виступу Валієвої я бачив, як супроводжуючі зустрічали її з холодом. У мене навіть мурашки по шкірі пішли, важко було на це дивитися. Замість того, щоб підбадьорити її, я бачив, що навколо неї атмосфера холоду. Якщо подивитися на те, як люди в її оточенні виявляли себе в жестах – це були жести зречення, неприйняття. Думав про це весь вечір. Невже можна бути настільки чужим своєму спортсмену?" – заявив Бах.

Президент МОК не назвав ім'я тренера Валієвої, Етері Тутберідзе, яка на камеру звітувала явно засмучену Валієву: "Чому ти все втратила? Чому перестала боротися?" Бах додав: "Ви могли відчути цю атмосферу, що леденить душу, ця відстань".

Допінг-скандал з Валієвою: що відомо

  • Збірна ОКР перемогла у командному турнірі з фігурного катання на Олімпіаді-2022. Проте нагороди росіяни все ж таки не отримали. Ситуація повторюється – знову завадив допінг.
  • Цього разу заборонену речовину виявили у допінг-пробах 15-річної Каміли Валієвої. Саме її виступ приніс команді ОКР найбільшу кількість балів.
  • Після 7 години слухання CAS вирішив не усувати росіянку від змагань. МОК запропонували варіант, як уникнути скандалів з допінгом на Олімпіадах, – просто усунути Росію.
  • Росіянка вийшла на лід, щоб виступити в індивідуальнійпрограмі на Олімпіаді-2022.
  • Російські фігуристи не отримають золоті нагороди за перемогу у командних змаганнях на Олімпіаді-2022. Міжнародний олімпійський комітет не планує їх нагороджувати.