Львів'яни у гостях зіграли зі рахунком 2:2, а вдома — 1:1, причому вирішальний гол був забитий у компенсований час самим Федецьким. Знаменитий футболіст згадав гучний успіх Карпат.

Дивіться також 500 тисяч доларів за перемогу над Динамо, – Федецький розповів про премію від Ахметова

Артем розповів, що після матчу гравці та весь місто святкували, а тренери дали зелене світло, дозволивши навіть алкоголь. Колишній захисник збірної України зазначив, що того вечора пили всі, окрім горілки, але ніхто з гравців не напивався.

Пили все, крім горілки. Більше – віскі. Це був такий прорив Карпат до Європи, що святкував весь Львів. І святкували справді не один день. Ми відзначали всією командою до ранку. Заборон ніяких не було. По-спортивному заслужили. Тренери дали зелене світло, але, повірте, ніхто не був у устілку. Святкували, веселилися, але в межах розумного,
– розповів Федецький.

Що відомо про Федецького

  • Федецький за свою кар'єру виступав у Шахтарі, київському Арсеналі, футбольному клубі Харків, львівських Карпатах, де футболіст став справжнім лідером команди. Також пограв у Німеччині.
  • Раніше 36-річний Артем Федецький зізнався, що під час футбольної кар'єри йому надходили пропозиції від російських клубів. Спартак давав за футболіста 7 – 8 мільйонів євро. Але захисник відмовився.