"Будемо жити добре чи погано – я ніколи туди не поїду"

36-річний Артем Федецький зізнався, що під час футбольної кар'єри йому надходили пропозиції від російських клубів. Спартак давав за футболіста 7 – 8 мільйонів євро. Але захисник відмовився.

До речі 500 тисяч доларів за перемогу над Динамо, – Федецький розповів про премію від Ахметова

Можливо, на той момент я й поїхав би до Москви. Ми були добрими сусідами, не було таких конфліктних ситуацій, як зараз. Зрозуміло, що зараз – ніколи у житті. Будемо жити добре чи погано – я ніколи туди не поїду,
– відповів колишній футболіст.

Ексфутболіст запевнив, що його син вже теж каже, що ніколи у житті не поїде грати у російський чемпіонат. Артем зазначив, що хотів би, що ті українські гравці, які йдуть виступати у чемпіонат країни-агресора, поїхали у зону АТО та подивились в очі нашим військових, які боронять кордони України.

Федецький неодноразово їздив на передову, допомагав українським військовим.

Я їздив до АТО неодноразово, ми з солдатами сиділи, вечеряли. Мені хотілося, щоб ті хлопці з Росії приїхали в АТО і подивилися солдатам у вічі. Чи дозволила б їм совість перейти в якийсь російський клуб і сказати: "Вибачте, футбол поза політикою?",
– заявив Федецький.

  • Зараз у чемпіонаті Росії виступає чимало українців – Ярослав Ракіцький, Іван Ордець, Дмитро Іванісеня, Денис Кулаков та інші.
  • Федецький за свою кар'єру виступав у Шахтарі, київському Арсеналі, футбольному клубі Харків, львівських Карпатах, де футболіст став справжнім лідером команди. Також пограв у Німеччині.