Шевченко продовжує перемовини Дженоа

Кулеша заперечує інформацію, що Шевченку не вдалося домовитись із Дженоа про розірвання контракту. Також він запевнив, що перемовини з українцем тривають.

До теми Шевченко не очолить збірну Польщі через Дженоа, – ЗМІ

Обидві сторони все ще ведуть переговори,
– сказав поляк.

У Польщі вперше публічно визнали, що Польська футбольна спілка розглядає кандидатуру 45-річного українця на посаду головного тренера національної команди.

Глава ПФС дав зрозуміти, що таке призначення ще може відбутися, проте часу на розв'язання питання з італійським клубом залишається все менше.

Зазначається, що Кулеша зараз перебуває у Туреччині, де намагається завершити відбір нового тренера для польської збірної, ім'я якого мають оголосити 31 січня. Якщо Шевченко все ж таки не домовиться з «Дженоа», то, ймовірно, команду очолить Адам Навалка.

Також у ЗМІ повідомляють, що у Дженоа знають про переговори Шевченка з ПФС, тому не хочуть задовольняти його вимоги.

В італійському клубі хочуть дозволити Шевченку тренувати збірну Польщі, але водночас – не платити йому компенсацію.

Чи очолить Шевченко збірну Польщі

  • Після того, як Шевченко залишив посаду головного тренера Дженоа, з'явилася інформація про те, що українець може очолити збірну Польщі.
  • Згодом, 23 січня повідомлялося, що Шевченко прийняв пропозицію очолити польську команду.
  • Також заявили, що українському спеціалісту гарантували, що він залишиться головним тренером збірної Польщі, якщо не виведе команду до фінальної частини чемпіонату світу-2022.
  • У четвер, 27 січня екснаставник національної команди України розпочав переговори з Дженоа про розірвання контракту заради роботи у збірній Польщі.
  • Після цього журналіст Ігор Циганик повідомив, що Шевченко не зміг розірвати контракт з "грифонами" і не очолить збірну Польщі.