Ввечері 25 березня національна збірна України провела офіційне тренування на полі легендарної арени "Вемблі". У ігровому занятті взяли участь усі 25 футболістів, які присутні в таборі "синьо-жовтих".

До теми Англія – Україна: онлайн-трансляція матчу відбору на Євро-2024

Останні приготування "синьо-жовтих"

У загальній групі працювали Андрій Ярмоленко, Анатолій Трубін та Олександр Зінченко, які пропустили товариський матч з Брентфордом. Гравці національної збірної відпрацювали елементи ігрової схеми, обраної тренерським штабом на матч проти Англії.

Зазначимо, що для більшості гравців "синьо-жовтих" заняття на "Вемблі" стало дебютним. У попередньому матчі України з Англією, який був зіграний у вересні 2012 року, на цьому стадіоні брали участь троє з присутніх в таборі збірної – в.о. головного тренера Руслан Ротань, Євген Коноплянка, Андрій Ярмоленко, а Тарас Степаненко тоді залишився в запасі.

Найбільшу кількість матчів на "Вемблі" провів Олександр Зінченко. На рахунку гравця Арсеналу 7 поєдинків на клубному рівні.

Очікується, що на матчі будуть присутні 87 тисяч уболівальників, 4,5 тисячі з яких – українці. Тож підтримка підопічних Ротаня на "Вемблі" гарантована.

Відео передматчевого тренування