Після відновлення сезону полтавська Ворскла поки не може виграти в УПЛ. Минулого туру підопічні Скрипника вели у два м'ячі у Зорі, але примудрились програти 2:3.

До теми Ворскла "вкрала" у Вереса домашню нічию завдяки сумнівному дублю Сефері: відео голів

Цього туру полтавці ледь не програли на виїзді Вересу, пише 24 канал. "Зелено-білі" програвали рівненцям 1:2, але реалізований пенальті від Сефері в кінці дозволив зрівняти рахунок.

Втім Ворскла все одно була близька до поразки. На 90+3 хвилині Верес отримав право на пенальті, але удар Кльоца парирував Ісенко. Втім одразу ж після цього господарі отримали право на ще один одинадцятиметровий.

Річ у тім, що Чеснаков збив Шестакова, який готовий був добити м'яча у сітку після сейву Ісенка. Тепер до позначки підійшов Вовченко, але Павло знову показав свій майстер-клас. Кіпер Ворскли протягом двох хвилин двічі відбив пенальті та врятував нічию для полтавців.

ВІдео двох сейвів Ісенка:

Цей результат залишає "зелено-білих" на дев'ятій сходинці, у восьми балах від єврокубкової зони. Натомість Верес наблизився до боротьби за виживання – 11 місце та два очки відстані від зони перехідних матчів.

У наступному турі Ворскла зіграє проти Металіста 1925, тоді як Верес прийме одного з лідерів УПЛ Дніпро-1. Обидва поєдинки пройдуть 18 березня.